Aktualijos2019 m. Rugsėjo 30 d. 14:12

Ukrainoje iškovoti sidabro medaliai

101177

Rugsėjo 21-22 d. antroji pagal pajėgumą Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių rinktinė dalyvavo Ukrainoje vykusiose Tarptautinėse stipriausiojo ugniagesio varžybose.

Lietuvos garbę jose gynė Šiaulių PGV Pajėgų valdymo skyriaus specialistas Remigijus Balčiūnas, Vilniaus PGV ugniagesiai gelbėtojai Jaroslavas Višnevskis ir Agnius Marcinkevičius, Mažeikių OPGV ugniagesys gelbėtojas Rokas Lindenis ir Panevėžio PGV Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Marius Gasparėnas.

Iš varžybų Lietuvos rinktinė grįžo su medaliais. Komandinės estafetės rungtyje ji užėmė antrąją vietą. Antrąją vietą tandemų rungtyje taip pat iškovojo Jaroslavas Višnevskis ir Agnius Marcinkevičius. Asmeninėje įskaitoje Rokas Lindenis užėmė 4-ąją vietą.