Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą baigė daugiau nei 200 absolventų

Ukmergė
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės rajono savivaldybė

Liepos 4 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje (TVM) vyko Mokyklos baigimo šventė.

Daugiau nei 200 įvairių profesijų absolventų gavo profesinio mokymo (skaitmeninius) diplomus. Mokykla paruošė ir į gyvenimą išleido apdailininkus, transporto priemonių remontininkus, virėjus, metalo apdirbimo staklių operatorius, apskaitininkus, elektrikus, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjus, siuvėjus, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojus, kompiuterinio projektavimo operatorius, konditerius, ekspeditorius, svečių aptarnavimo darbuotojus.

„Niekada negalvokite, kad baigę mokyklą jau žinote viską. Mokykla – pats pirmas etapas, o visa kita dar tik prasideda. Siekti žinių, siekti mokslo, siekti inovacijų – bus vienas pagrindinių jūsų ateities tikslų.

Tikiuosi, kad čia, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, įgytos žinios ir įgūdžiai, padės Jums nukalti sėkmingas profesines ir gyvenimo istorijas“, – absolventus sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Šventės dalyvius taip pat sveikino Ukmergės TVM atstovai: direktorius Jonas Cesevičius bei Tarybos pirmininkas Darius Danielius.

Šventės metu buvo įteiktos padėkos mokyklos rėmėjams ir 56 mokiniams už gerą mokymąsi, iniciatyvumą, mokyklos vardo garsinimą ir prizines vietas, kurias užėmė dalyvaudami respublikiniuose, tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose.

Gražią šventę vainikavo grupės DAR pasirodymas.