Ukmergės rajono taryboje svarstyta 50 klausimų

0001_rt-2024-02-29-23_1709213241
Ukmergė
Dainiaus Vyto nuotr.
Daiva Zimblienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės rajono savivaldybė

Vasario 29-ąją į 2-ąjį šių metų posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba). Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 24. Dėl pateisinamos priežasties nebuvo Jūratės Martinkutės.

Posėdyje apsvarstyta ir išnagrinėta 50 į posėdžio darbotvarkę įtrauktų klausimų. Didelių diskusijų ar ginčų dėl parengtų sprendimo projektų nekilo – visi klausimai iki tol buvo svarstyti Tarybos komitetuose, kur jiems buvo pritarta.  

Savivaldybės vadovai posėdį tradiciškai pradėjo nuo malonių dalykų – pasveikino vasarį gimtadienį šventusį Tarybos narį Giedrių Auglį.

Prieš svarstant posėdžio klausimus buvo pagarsinti trys pareiškimai. Meras Darius Varnas perskaitė iš Tarybos narės Agnės Balčiūnienės gautus pareiškimus. Viename jų politikė informavo, kad dėl susiklosčiusių tam tikrų asmeninių aplinkybių traukiasi iš Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) frakcijos Ukmergės rajono savivaldybės taryboje ir toliau dirbsianti kaip nepriklausoma ir savarankiška savivaldybės tarybos narė, o kitame paprašė atleisti ją iš Antikorupcijos komisijos pirmininkės pareigų. O Tarybos narys G. Auglys pranešė, jog iš TS-LKD frakcijos pasitraukus A. Balčiūnienei, šios frakcijos atstovai G. Auglys, A. Augustėnienė, J. Martinkutė ir K. Zinkevičius toliau tęs savo darbą Tarybos opozicijoje ir dirbs laikydamiesi tų pačių veiklos krypčių, kurias pristatė pernai balandžio 27-ąją vykusio Tarybos posėdžio metu.

Sekantis Tarybos posėdis numatytas kovo 28 dieną.

Kaip ir visada Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Kas nerado laiko stebėti tiesioginės transliacijos, visuomet gali peržiūrėti posėdžio įrašą, paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=eZYrVxA95Tk 

Sekite savo miesto naujienas!