Ukmergės rajono savivaldybės meras švenčia ypatingą jubiliejų

0001_dariaus-varno-50-43_1697701022
Ukmergė
Dainiaus Vyto nuotr.
Chrisija Kvietkauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Spalio 19-osios rytas Ukmergės rajono savivaldybėje prasidėjo šventiškai. Linksmai nusiteikę, žaliai-baltai pasipuošę Savivaldybės darbuotojai Tarybos posėdžių salėje pasveikino merą Darių Varną su ypatingu – 50-uoju jubiliejumi.

„Jūsų atsidavimas ir vadovavimas padarė didelę įtaką mūsų bendruomenei, todėl esame dėkingi už jūsų pastangas, kad mūsų miestas taptų geresne vieta gyventi. Tegul kitas jūsų gyvenimo etapas būna toks pat sėkmingas ir turiningas kaip ir praėjęs“,- skambėjo linkėjimai merui.

Jubiliatui buvo įteikta valgoma puokštė bei paslaptinga juoda dėžė, kurioje – odinis portfelis pilnas saldainių. Po sveikinimų ir linkėjimų visi darbuotojai užtraukė „Ilgiausių metų“, iššovė pliauškynę su auksaspalviais konfeti popierėliais.

Tačiau staigmenos tuo nesibaigė. D. Varnui nuėjus į savo kabinetą, kuris buvo papuoštas žaliais ir baltais balionais su darbuotojų linkėjimais, ten jo laukė vaišės.

„Iš tikrųjų trūksta žodžių apsakyti kaip jaučiuosi... Visada sugebate mane nustebinti. Tokie ir likite. Kartu esame puiki komanda“, - neslėpė nuostabos D. Varnas.