Dainiaus Vyto nuotr.

Daiva ZimblienėŠaltinis: Ukmergės raj. savivaldybės inf.

268641

Ukmergei minint 690-ies metų gimtadienį, gegužės 27-ąją, Miesto šventės metu, Kęstučio aikštėje, savo jėgą demonstravo ir aiškinosi, kuris labiausiai vertas stipriausiojo vardo, Lietuvos galiūnai.

Turnyre dalyvavo: Ramūnas Liebus (Plungė), Deividas Morkūnas (Ukmergė), Rokas Černiauskas (Vilnius), Vytenis Pauža (Vilnius), Mažvydas Staniulis (Marijampolė), Donatas Maskolaitis (Jurbarkas), Saulius Skikas (Pakruojis), Mindaugas Jaras (Vilnius), Modestas Beinoravičius (Pakruojis), Gintaras Šaulys (Telšiai), Lukas Mataitis (Radviliškis), Robertas Bartkevičius (Rokiškis).

„Galiūnų varžybos Ukmergėje vyko jau 6-ąjį kartą. Džiugu, kad prie turnyro prisijungia vis daugiau dalyvių, jų šiais metais net 12 ir tai - rekordinis skaičius Ukmergei“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas. Jis kartu su vicemeru Eugenijumi Kuodeliu pasveikino turnyro dalyvius ir nugalėtojus.

Galiūnai rungėsi penkiose rungtyse. Stipriausias lagaminų (2x 130 kg.) nešimo rungtyje buvo Rokas Černiauskas, traktoriaus (6 t.) traukimo rungtyje - Modestas Beinoravičius, svorio atkėlimo (300 kg.) rungtyje - Rokas Černiauskas, rąstų (120 kg ir 130 kg.) ir hantelių (50 kg. ir 65 kg.) kėlimo estafetėje - Saulius Skikas, grandinių (100 kg.) ir naščių (320 kg.) nešimo rungtyje - Lukas Mataitis.

Susumavus visus rezultatus trečiąją vietą laimėjo Mindaugas Jaras, antrąją - Lukas Mataitis, o absoliutus Galiūnų varžybų "Strong Man - 2023 Ukmergė" tapo Rokas Černiauskas.

Taip pat renginio metu vyko rankų lenkimo varžybos miesto gyventojams. Jų šiais metais buvo net 11. Trečiąją vietą laimėjo daugiametis šių varžybų dalyvis ir prizininkas Justinas Gliaudelis, antrąją vietą laimėjo praeitų metų čempionas Eisvinas Grigaravičius, o čempionu tapo Žygimantas Berzinis. Jiems prizus įsteigė Ukmergės sporto klubas „Iron gym“.