Tytuvėnų piligrimų centre – abiturientų pagerbimo renginys

2-2
Kelmė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kelmės rajono savivaldybės inf.

Tytuvėnų Piligrimų centre buvo iškilmingai pasveikinti ir apdovanoti geriausi šių metų Kelmės rajono abiturientai, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti daugiau kaip 95 balais.

Abiturientus sveikino Kelmės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Vidimantas Parnarauskas, Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė, abiturientų mokytojai ir šeimų nariai. Muzikinius sveikinimus atliko Paulė Andrulytė, smuikininkė, kuri yra baigusi Kelmės rajono Tytuvėnų gimnaziją ir 2022 m. buvo pripažinta jaunuoju metų talentu.

Iškilmingai pasveikinti ir apdovanoti:

  • Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos abiturientė Eigilė Baršytė, už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą gavusi 100 balų įvertinimą, o už biologijos valstybinį brandos egzaminą 95 balų įvertimą. Eigilės lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Emilija Kvietkuvienė, o biologijos mokytoja Rūta Dambrauskaitė.
  • Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos abiturientas Lukas Strelkauskis, už užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą gavęs 100 balų įvertinimą. Luko mokytoja Rasa Rimidytė-Liekienė.
  • Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos abiturientė Saulė Jankeliūnaitė, už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą gavusi 100 balų įvertinimą ir už užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą 95 balų įvertinimą. Saulės lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Paulauskienė, o anglų kalbos mokytoja Rasa Rimidytė-Liekienė.
  • Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos abiturientė Gabija Norvaišaitė, už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą gavusi 100 balų įvertinimą ir už biologijos valstybinį brandos egzaminą 97 balų įvertinimą. Gabijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Paulauskienė, o biologijos mokytoja Danutė Butkuvienė.
  • Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos abiturientė Ieva Jasėnaitė, už biologijos valstybinį brandos egzaminą gavusi 100 balų įvertinimą, o už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą 95 balų įvertinimą. Ievos biologijos mokytoja Danutė Butkuvienė, o lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Paulauskienė.
  • Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos abiturientė Gerda Jurkutė, už biologijos valstybinį brandos egzaminą gavusi 99 balų įvertinimą. Gerdos biologijos mokytoja Virginija Valančauskienė,
  • Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos abiturientė Ema Baltrušaitytė, už užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą gavusi 95 balų įvertinimą. Emos mokytojos Genutė Karpinienė ir Irma Ridikienė. Ema negalėjo atvykti, todėl dovana buvo įteikta Emos mamai.  

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė dėkojo abiturientams, už jų įdėtas pastangas ir nuoširdų, stropų darbą, mokytojams − už rūpestį, dalyko ir gyvenimo pamokas, tėveliams ir artimiesiems − už buvimą šalia savo vaikų ir jų besąlygišką palaikymą bei skatinimą tobulėti.