Tverų kultūros namuose vyko šaškių ir šachmatų pirmenybių turnyras

Rietavas
Tverų bendruomenės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Tverų bendruomenės inf.

Sausio 22 d. Tverų kultūros namuose vyko atviros Tverų seniūnijos šaškių ir šachmatų pirmenybės, kurias organizavo Tverų sporto klubas ,,Vykintas“. Į varžybas susirinko gausus būrys dalyvių ne tik iš Tverų, bet ir iš aplinkinių miestelių – Laukuvos, Kvėdarnos, Rietavo, Milašaičių, Varnių, Degaičių, Telšių.

Dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo sporto klubo „Vykintas“ pirmininkas Juozas Norkevičius. Prie šaškių lentų susirungė 14 vyrų ir 7 moterys. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad moterų grupėje pirmą vietą užėmė Odeta Ramšaitė (Telšiai), antrą vietą iškovojo Adelė Stirvienė (Degaičiai), o trečia liko Irena Čiuželienė (Milašaičiai). Vyrų tarpe nenugalimas buvo Saulius Urbonas (Telšiai), antras liko Jonas Indzelis (Rietavas), trečias – Dainius Norkus (Degaičiai).

Prie šachmatų lentų susirungė 12 vyrų ir 3 moterys. Moterų tarpe nugalėtoja tapo Irma Barsteigienė (Tverai), antra liko Irena Čiuželienė (Milašaičiai), trečia – Irina Norkevičienė (Tverai). Vyrų tarpe pirmą vietą užėmė Zenonas Gedminas (Laukuva), antrą – Vytautas Kasparas (Varniai), trečią – Gintaras Mikalauskas (Laukuva).