TV projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvis Donatas Blanka pristato būsimą vasaros hitą

Šiauliai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Atlikėjas, dainų kūrėjas ir televizijos projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvis Donatas Blanka pristato dainą „Rojus“, kurią prodiusavo M.A.M.A apdovanojimuose Metų autoriaus statulėlę pelnęs muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas. Vasariški dainos ritmai su romantikos prieskoniu kviečia pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į svajonių pasaulį.

„Tai daina apie akimirką, kurioje galima atrasti rojų. Man rojus yra gera savijauta, kuomet tau nieko netrūksta. O šia daina stengiausi parodyti, kad savo šviesos ir saulės oazę galime susikurti bet kur – juk didžiausia išmintis slypi paprastume“, – sako naują kūrinį pristatantis atlikėjas.

Televizijos projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvis taip pat pasidalijo įžvalgomis apie tai, kuo nauja daina skiriasi nuo ankstesnės jo kūrybos.

„Šis kūrinys man pačiam yra labai vasariškas ir smagus. Pastaruoju metu pastebiu, kad mano kūryba tapo žymiai šviesesnė ir skaidresnė lyginant su ankstesne. Galbūt su branda atėjo noras viską daryti paprasčiau. Tai atsispindi ir šioje dainoje – ją kurdamas norėjau išryškinti tas lengvas ir gaivias vasariškas spalvas“, – šypsosi dainos „Rojus“ autorius.

Kadangi rojus daugeliui asocijuojasi su amžina vasara, šis pavadinimas labai tiko smagiai nuteikiančiam vasariškam kūriniui, sako D. Blanka.

„Įsivaizduoju šią dainą skambant automobiliuose, paplūdimyje per kolonėlę ar būnant gamtoje su draugais ir šeima. Vasara juk ir yra tas metas, kai norime pailsėti ir tiesiog smagiai leisti laiką su antra puse, draugais ar būdami vieni. Tikiu, kad klausydamiesi šio kūrinio žmonės atsidurs toje akimirkoje, kurioje slypi vasaros grožis“, – sako kūrinio autorius.

Pristatydamas naują kūrinį D. Blanka sako, jog jam svarbiausia – kad kūrybinis procesas išliktų malonus širdžiai, o asmeninės patirtys būtų naudingos kitiems.

„Vis dėlto, stengiuosi nekurti per didelių lūkesčių, o tiesiog tikėti, kad ir kitiems mano kūriniai patiks taip, kaip man pačiam. Kūryba visada yra didelis smagus nuotykis, atveriantis duris bendradarbiavimui su žmonėmis. O muzika yra būtent ta veikla, per kurią aš galiu atlikti savo misiją“, – įsitikinęs jis.

Gerų žodžių atlikėjas negaili ir savo kūrybinei komandai bei ypač džiaugiasi bendradarbiavimu su M.A.M.A apdovanojimuose Metų autoriaus statulėlę pelniusiu prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu.

„Su Pauliumi mes ir toliau sėkmingai bendradarbiaujame bei kuriame. Man labai smagu, kad savame krašte atradau stiprią komandą – kūrybiškus žmones, kurie yra tikri savo srities profesionalai. Tikiu, kad ir ateityje mes kartu dirbsime vis daugiau ir daugiau“, – dėkoja savo komandai dainininkas.

Naują atlikėjo, dainų autoriaus ir televizijos projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvio Donato Blankos dainą „Rojus“ išgirsti galite čia: