TS-LKD štabo vadovas: stebėtojų duomenys rodo, kad V. Benkunskas Vilniuje yra antrame ture

Vilnius
BNS/Fotobankas nuotr.
Gytis Pankūnas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) rinkimų štabo vadovas Andrius Vyšniauskas teigia, kad neoficialūs rinkimų duomenys rodo, jog konservatorių kandidatas į Vilniaus merus Valdas Benkunskas bus antrame merų rinkimų ture.

Joniškio rajono mero rinkimuose užtikrintai pirmauja Liberalų sąjūdžio atstovas parlamentaras Vitalijus Gailius. Suskaičiavus 30 iš 36 apylinkių balsus, V. Gailius yra surinkęs per 54 proc. balsų.

Vilkaviškyje suskaičiavus balsus 33 apylinkių iš 43 pirmauja dabartinis meras socialdemokratas Algirdas Neiberka su 65 proc. balsų.

Kelmės rajone suskaičiavus balsus 23 apylinkes iš 35 „Laisvės ir teisingumo“ atstovas, dabartinis meras Idelfonsas Petkevičius turi 53,5 proc. rinkėjų palaikymą.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovas, dabartinis Šalčininkų meras Zdislavas Palevičius surinko 82 proc. balsų, suskaičiavus 22 i 35 apylinkių balsus.

Akmenės rajone suskaičiavus pusės apylinkių balsus su 66 proc. pirmauja ilgametis meras socialdemokratas Vitalijus Mitrofanovas.

Jonavos rajone suskaičiavus septynių iš 26 apylinkių balsus dabartinis meras Mindaugas Sinkevičius yra surinkęs 72 proc. rinkėjų balsų.

Marijampolėje dabartinis meras socialdemokratas Povilas Isoda pirmauja su 58,6 proc. balsų, suskaičiavus rinkėjų balsus 15 apylinkių iš 36.

Širvintų rajone suskaičiavus 17 iš 23 apylinkių balsus dabartinė merė Regionų partijos kandidatė Živilė Pinskuvienė pirmauja su 79 proc. balsų.

Pakruojo rajone meras socialdemokratas Saulius Margis pirmauja su 63 proc. balsų suskaičiavus balsus 24 iš 35 apylinkių.

Kretingos rajone per pirmąjį turas gali būti perrinktas Antanas Kalnius. Su politiniu komitetu kandidatuojantis politikas turi 52 proc. rinkėjų palaikymą, suskaičiavus balsus daugiau kaip pusėje rinkimų apylinkių.

Pirmajame ture išrinkti laikomi tie kandidatai, kurie, esant ne mažiau kaip 40 proc. aktyvumui, surenka daugiau kaip 50 proc. dalyvavusiųjų rinkimuose balsų.

Per praėjusius rinkimus 19 kandidatų buvo išrinkti pirmajame ture.