Trys Zodiako ženklai, kurie netrukus užmegs svaiginantį romaną

Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Svajojate apie ramų, šiltą glėbį žvarbų žiemos vakarą? Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurie jau netrukus gali užmegzti neįtikėtiną romaną. Jausmai bus tokie stiprūs, kad panardins į pačių svaigiausių nuotykių vandenyną.

Skorpionas

Astrologai Skorpionams siūlo atidžiau apsidairyti – Jūsų aplinkoje yra žmogus, kuriam nesate abejingi. Tai gali būti jūsų kolega, pažįstamas ar net artimiausias draugas. Tikėtina, kad netrukus jūsų santykiai pereis į naują lygį. Sakoma, kad stipriausia meilė prasideda nuo draugystės, todėl nepraleiskite progos sulaukti laimės.

Vandenis

Vandeniai gali sutikti savo meilę kokioje nors kelionėje. Tai gali nutikti traukinyje, viešbutyje ar tiesiog keliaujant pėsčiomis. Apsidairykite aplinkui, kad pastebėtumėte tą žmogų, su kuriuo galite užmegzti svaiginantį ir aistringą romaną. Astrologai pastebi, kad jūsų seksualinė energija labai padidės.

Liūtas

Artimiausiu metu jūsų laukia lemtingas susitikimas, kuris išaugs ne tik į pasakišką romaną, bet ir į santuoką. Viskas klostysis tiksliai taip, kaip norite. Palaipsniui pradės pildytis visi drąsiausi Jūsų norai. Būsite tiesiog devintame danguje.