Trys Zodiako ženklai, kurie balandį sutiks tikrąją meilę

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Tie, kurie dar tik svajoja apie antrąją pusę, turėtų suklusti – antrasis pavasario mėnuo trims Zodiako ženklams pažers itin malonių staigmenų. Kas tie laimingieji, kurie jau netrukus sutiks ilgai lauktą meilę?

Avinas

Avinai dievina pavasarį, šiuo metų laiku jie nori kuo daugiau dainuoti, šokti ir mėgautis gyvenimu! Gera nuotaika ir pirmieji šilti saulės spinduliai pažadina ir romantiškus jausmus.

Vieniši Avinai šį pavasarį kaip niekada jaus mylimo žmogaus poreikį. Astrologai teigia, kad balandį jų paieškos bus vainikuotos – Avinai sutiks žmogų, kuris pakeis jų gyvenimą ir privers širdį plakti stipriau.

Mergelė

Nuo balandžio pradžios Mergelių laukia netikėtų staigmenų ir malonių susitikimų metas. Laukia ypatingas mėnuo. Apie tokius jausmus Mergelės galėjo tik pasvajoti!

Žvaigždės sako, kad balandžio mėnesį prasidėsiantys santykiai bus malonūs ir daug žadantys – galbūt sutiksite sau skirtą žmogų, su kuriuo pasinersite į nuostabų jausmų pavasarį.

Ožiaragis

Ožiaragiams norėsis pokyčių. Pradėsite nuo išvaizdos – tai gali būti nauja šukuosena, nauja plaukų spalva, garderobo atnaujinimas, tatuiruotė ar kt. Panašu, kad atėjo metas atsinaujinti. 

Žvaigždės sako, kad balandį Ožiaragiai pasiners į romantišką meilės nuotykį. Sutiksite žmogų, kuriam pajusite neeilinius jausmus. Trauka bus tokia stipri, kad nesinorės paleisti mylimojo iš savo glėbio. Atminkite, ši pažintis gali išaugti į darnius ir jaudinančius santykius.