Trys Karaliai priminė: stebuklui sukurti užtenka ir vieno gero žodžio

Trys Karaliai priminė: stebuklui sukurti užtenka ir vieno gero žodžio
Tauragė
Mūsų laikas nuotr.
Brigita Šliužaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šventės baigėsi, ir vėl prasideda kasdienybė, kuri užima bene didžiąją mūsų gyvenimo dalį. Tačiau ir tą nešventinę kasdieną galima praskaidrinti šviesiomis akimirkomis – mažam stebuklui sukurti reikia tiek nedaug – daugiau šypsenų, gerų žodžių vieni kitiems, laikytis Auksinės taisyklės.

Ir dar prisiminti, kad svarbiausia ne pinigai, o dvasiniai turtai – be jų mūsų gyvenimas būtų be prasmės ir pilkas. Štai tokius žodžius, tokias išmintingas dovanas, jurbarkiečiams sausio 6-ąją dovanojo Trys Karaliai, lydimi Žvaigždės.

Užsukę į netikėtai pavasarišką Jurbarką negailėjo gražiausių linkėjimų – ir šviesių minčių, svajonių išsipildymo, protingų sprendimų, susiklausymo. Pasveikinti miestiečius ir svečius nesutrukdė ir pandemija, prie kurios teko prisitaikyti ir patiems Išminčiams – ir jiems teko užsidėti medicinines kaukes.

Garbingi svečiai ketvirtadienį praskaidrino ne tik gatvėje sutiktiems praeiviams, bet ir darbuotojams įstaigų, kurias šią dieną aplankė. Tradiciškai, apžiūrėję gražuoles žaliaskares prie Jurbarko kultūros centro, Trys karaliai užsuko į Jurbarko rajono savivaldybės pastatą, pradžiugindami rajono vadovus, skyrių vedėjus ir visus kitus darbuojus – šie išsiilgę gero ir išmintingo žodžio linkėjo gerą žinią nešti ir visiems kitiems.

Trys Karaliai užsuko ir rajono viešąją biblioteką, šią pavadindami žinių šventove; pradžiugino Jurbarko krašto muziejaus kolektyvą, galiausiai praskaidrino ir abiejų miesto darželio vaikų dieną. Apie netikėtą Trijų karalių vizitą primins užrašyti ant gyvenamųjų namų, įstaigų durų K+M+B, neleisiantys pamiršti apie tai, kad stebuklui sukurti kartais užtenka ir vieno gero žodžio.