Trys būdai, kaip gauti pigesnį kreditą

Vilnius
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Beveik šeštadaliui Lietuvos gyventojų greitieji kreditai tapo sunkiai atsiejama jų (finansinio) gyvenimo dalimi. Galėjimas be didelių suvaržymų šiek tiek “prisidurti” prie algos ar finansuoti kiek didesnį pirkinį yra labai daug laisvės suteikianti paslauga. Tai atveria ištisus klodus galimybių, kuriomis nori pasinaudoti vis daugiau Lietuvos žmonių.

Nieko nuostabaus, kad tuo pat metu Lietuvoje savo virtualias duris praveria vis daugiau kreditorių. Dalis jų yra įkuriami vietinių, dalis – atvyksta iš užsienio. Prie šių įprastinių kreditorių reikia paminėti ir gausėjančias tarpusavio skolinimo platformų gretas, kurių dėka žmonės gali gauti paskolą tiesiai iš žmonių.

Tačiau toks kreditorių antplūdis, nors ir atveria galimybių, taip pat yra tikras galvos skausmas norinčiam gauti greitąjį kreditą. Norėdamas išsirinkti pigiausią paskolą dabar žmogui nebeužtenka tik palyginti kelių kreditorių pasiūlymus. Bet pasirinkimas šiandien yra toks didelis, kad lyginti visus kreditus po vieną ieškant geriausios galimybės pasiskolinti būtų tiesiog per sunki užduotis bet kam. Todėl žemiau pateikiama tris būdus, kaip gauti pigesnį kreditą.

Pasinaudokite kreditų palyginimų puslapių pagalba

Manote, kad kreditorių Lietuvoje yra daug? Tai tuomet net nežiūrėkite į kreditorių palyginimų puslapius! Pastarųjų yra tikra galimybė, tačiau šiandien jie atlieka tikrai reikalingą funkciją: jie leidžia pamatyti visus kreditorių pasiūlymus vienoje vietoje. Tai leidžia žmogui labai greitai pamatyti, kurie pasiūlymai tiesiog neatitinka norų ir poreikių, o kuriuos reikėtų patyrinėti atidžiau.

Kad būtų nereikėtų švaistyti brangaus laiko ieškant geriausio palyginimų puslapio tarp visos jų galybės, mes galite tik parekomenduoti pasinaudoti puikipaskola.lt. Ten rasite geriausius pasiūlymus pagal bet kokį kredito tipą, todėl nereikės švaistyti savo laiką ieškant tinkamo palyginimų puslapio pagalbos.

Bet būkite budrūs: ne visų puslapių pateikiama informacija yra pateikiama pagal realų laiką ir nebūtinai yra periodiškai atnaujinama. Todėl prieš pateikdami prašymą greitam kreditui gauti, būtinai pasitikrinkite ar informacija kreditoriaus puslapyje tikrai atitinką tą, kurios tikitės.

Ieškokite akcijų ir nuolaidų

Kredito davėjai bando patraukti klientus savo pusėn siūlydami jiems įvairias nuolaidas ir akcijas. Pasitikrinkite – galbūt pas kažkurį davėją nuolaidą priklauso ir jums?! Dažniausiai pasitaikanti akcija – pirmas kreditas nemokamai. Tai nuolaida, kuri yra taikoma tik pirmą kartą pateikiantiems prašymą kreditui gauti. Todėl neskubėkite pasinaudoti pamėgto kreditoriaus paslaugomis – jei kažkur galėti gauti kreditą nemokamai, tai pigiau pasiskolinti įmanoma tikrai nebus.

Bet būtinai įsitikinkite, kad reklamuojama nemokama paskola iš tikrųjų yra nemokama. Labai lengva praleisti pro akis, kad kartais kreditoriai siūlo nemokamą paskolą tik keliems mėnesiams, po kurių vėl reikia mokėti standartines palūkanas.

Nepabijokite kreiptis į banką ar kredito uniją

Seniai praėjo tie laikai, kai bankai ir kredito unijos skolindavo tik būstui įsigyti. Dabar nesudėtinga gauti vartojimo paskolą iš banko ar kredito unijos. Ir nebūtina būti pastarosios nariu, kad galėtum pasiskolinti.

Turint daugiau laiko ir nereiškiant prioriteto paskolą gauti per kelias minutes, būtinai pateikite paraišką bankų ar kredito unijų vartojimo paskolai gauti. Taip galėsite mokėti net kelis kartus mažesnes palūkanas ir sutaupyti nemažai pinigų!

Reklama