Tradicinis mero padėkos vakaras: besibaigiančių metų apžvalga, garbingi apdovanojimai ir įspūdingas koncertas

410116848_747614370733873_263433268576750770_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Vakar į Kultūros centrą rinkosi kviestiniai svečiai: Marijampolės savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, dvasininkai, Marijampolės garbės piliečiai, verslininkai, įstaigų vadovai, bendruomenių pirmininkai, seniūnai ir seniūnaičiai, nevyriausybinių organizacijų, meno kolektyvų, sporto organizacijų vadovai, žiniasklaidos atstovai, Administracijos darbuotojai. Jaukiai pabendrauti ir palydėti jau besibaigiančius metus visus pakvietė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Gražų vakarą visus susirinkusiuosius palaimino J.E. Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila.

Marijampolės savivaldybės meras tradiciškai apžvelgė besibaigiančius metus ir atviravo, kad metai nebuvo lengvi, tačiau kupini naujų idėjų bei nuveiktų darbų: „Noriu nuoširdžiai padėkoti jums visiems už jūsų pasitikėjimą ir jūsų kuriamus gražius darbus. Visada sakiau, kad mūsų savivaldybės kryptis turi būti grįsta profesionaliais, bet nebūtinai populiariais sprendimais. Naujovės, iniciatyvos ir pokyčiai kuria teigiamą rezultatą – investuojama į švietimo, sveikatos, sporto, kultūros, infrastruktūros sritis. Visa tai leidžia mums užtikrinti, kad savivaldybės gyvenimas būtų stabilus ir nepatirtų krizių. Šiais metais buvome ir vis dar esame sostine – mažąja Lietuvos kultūros sostine ir Lietuvos jaunimo sostine. Turėjome daug įvairių prasmingų ir pramoginių renginių. Be abejo, šiais metais ne tik šventėme, tačiau ir kūrėme priemones, kurios leido įvertinti gerai besimokančius, gerai mokančius, puikiai sportuojančius ir kuriančius meną. Nemažai priemonių įgyvendinome, kad visi, nepaisant turimos negalios, galėtų jaustis oriai, judėti laisviau ir patogiau. Negaliu nepaminėti sėkmingai veikiančių verslų, kurių dėka vis atsiranda naujų darbo vietų, nevyriausybinių organizacijų, kurių veikla kasmet tobulėja, bendruomenių, kurių aktyvumas žavi, jaunų šeimų, kurios kuriasi Marijampolėje ir atranda kur kas daugiau pozityvumo nei problemų“.

Šventinio vakaro metu buvo įteikti garbingi Savivaldybės apdovanojimai:

Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už reikšmingą visuomeninę veiklą jaunimo labui bei Marijampolės vardo garsinimą apdovanota mokslininkė, mokytoja, projektų koordinatorė, asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ vadovė Raimonda Bogužaitė;

Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už nuopelnus Marijampolės sportui bei Marijampolės vardo garsinimą apdovanotas Marijampolės sporto centro treneris Vladas Komisaraitis;

Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu, už aktyvią kultūrinę ir visuomeninę veiklą Marijampolės savivaldybėje apdovanota Baraginės kaimo bendruomenės pirmininkė ir Baraginės skyriaus kultūrinių renginių organizatorė Irena Maziliauskienė;

Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu, už orientavimosi sporto populiarinimą ir sklaidą Marijampolės savivaldybės bendruomenėje ir Lietuvoje apdovanotas Marijampolės moksleivių kūrybos centro metodininkas Gintautas Ūsas.

Susirinkę svečiai po oficialiosios dalies turėjo galimybę pasimėgauti įspūdingu valstybinio ansamblio „Lietuva“ šventiniu koncertu ir dar kartą įsitikinti kokie turtingi tradicijomis, dainomis, muzika ir šokiais esame mes – lietuviai.

Daug dėmesio sulaukė Marijampolės profesinio rengimo centro sukurta foto sienelė, prie kurios susirinkusieji noriai fotografavosi ir kūrė gražius prisiminimus.