Tradicinis bėgimas karių dienai paminėti įvyko

Tauragė

Socialinių tinklų nuotr.

Reporteris MindaugasŠaltinis: Etaplius.lt

194135

Tauragės Taurų parke sekmadienį įvyko tradicinis bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti. Tradicinį renginį mažiems ir dideliems vainikuoja 12 km distancijos bėgimas su puse tūkstančio karių. Praėjusiais metais dėl pandemijos renginys buvo atidėtas, tad praėjusių metų registracija galiojo ir šių metų renginyje.

Pirmoje vietoje 12 km distanciją įveikė Andrius Šipkinas (Bėgimo klubas, V30), kuris vieną ratą įveikė per 21:19,2, iš viso distancijoje sugaišo 42:47,3. Greičiausia tarp moterų buvo Lina Kiriliuk (Vilniaus universitetas, M20), kuri distanciją įveikė per 45:12,0. Maratonų ir triatlonų dažnas dalyvis Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas atbėgo 43, distanciją įveikęs per 59:09,2 (savo amžiaus grupėje V30 meras buvo 17-as).

Renginyje buvo numatytos keturios distancijos: vaikų ir tėvelių bėgimas 0,6 km (1 ratas), 1,8 km (trys ratai), 6 km ir 12 km (pastarųjų dviejų startas 12 val., kartu startavo apie pusė tūkstančio karių). Tai tradicinis, keturioliktą kartą įvykęs renginys. Renginį organizuoja Tauragės BMK, kartu su Lietuvos bėgimo taure, Tauragės rajono savivaldybe ir Lietuvos kariuomene. Lietuvos bėgimo taurės dalyviai čia galėjo fiksuoti įskaitinius taškus. Visi dalyviai gaus specialiai šioms bėgimo varžyboms sukurtus medalius bei atmintukus.

Dalyviai ir žiūrovai taip pat galėjo mėgautis lauko pramogomis parke bei kariška koše.