Tradicinėje Druskininkų Bočių padėkos šventėje – dėkingumo žodžiai ir geros emocijos

Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Šią savaitę Druskininkų Bočių bendrijos nariai organizavo tradicinę Padėkos šventę. Kiekvieną sausio mėnesį gausus senjorų būrys susitinka pasidžiaugti nuveiktais darbais ir padėkoti vieni kitiems.

Kaip sakė Druskininkų Bočiams vadovaujanti, Lietuvos  metų senjorės titulą pelniusi Zita Joana Jančiauskienė, ši šventė labai smagi dar ir dėl to, kad pastaruosius kelerius metus dėl pandemijos bočiams buvo tekę jos atsisakyti.

Šventės pradžioje padėkota Bočių savanoriams bei klubų vadovams, pasidžiaugta aktyvia ir bendruomenei svarbia jų veikla.

Gausų bočių būrį pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Tikriausiai niekur kitur nėra tiek energijos, gyvenimo džiaugsmo ir šypsenų, kiek mūsų bočių susiėjimuose. Man labai smagu matyti, kad mūsų krašto senjorai geranoriški, draugiški, šokantys, kuriantys, keliaujantys – daugiau kaip 200 senjorų dalyvauja 12 skirtingų klubų veiklose. Nuoširdžiai prisidedu prie sveikinimų ir padėkų bočių savanoriams, klubų vadovams ir visiems kolektyvo nariams - žaviuosi jumis ir jūs nepailstančia vadove, Lietuvos metų senjore Zita Joana Jančiauskiene.Buvo smagu susitikti, pasikalbėti, pabūti jūsų dainų ir šokių sūkuryje. Ačiū už atvirumą ir bendrystę“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Pasidžiaugti veikliais senjorais į renginį taip pat atvyko mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, Tarybos nariai, įstaigų atstovai.