3 Zodiako ženklai, kurie yra prasčiausi lovoje

Lietuva
stocksnap.io nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Išsiaiškinome, kokie Zodiako ženklai yra karščiausi miegamajame, tad pats metas sužinoti apie prasčiausius. Nurimkite, jeigu esate jų tarpe. Viskas – jūsų rankose. Būti geresniu lovos partneriu galite tik tuomet, kai žinote savo trūkumus.

Kuo pasižymi geriausias meilužis, atspėti nesunku. Jis atidus, atsidavęs, empatiškas, bet tuo pačiu metu ir aistringas. Tačiau kokias savybes turi prasti lovos partneriai? Viską sužinosime nedelsiant.

Beje, atsiminkite, kad seksas yra labai asmeniškas dalykas, todėl nevertėtų vertinti šių reitingų kaip evangelijos.

1. MERGELĖ

Blogiausio meilužio karūną galėtume uždėti Mergelės ženklo atstovams. Mergelės yra žinomos dėl savo perfekcionizmo. Net ir lovos reikaluose šio ženklo atstovai stengiasi būti tobulais ir nepakartojamais. Mergelės prioritetą teikia smulkmenoms, partnerio norams bei poreikiams.

Bet, kalbant apie seksą, perfekcionizmas tampa dviašmeniu kardu. Mergelės taip įsitraukia į savo pasirodymą, kad pamiršta iš tikrųjų mėgautis. Po šiuo ženklu gimę žmonės taip pat gali būti gana kritiški sau ir savo partneriams, o tai – akimirksniu užmuša nuotaiką. Kad Mergelės gerai praleistų laiką lovoje ir patenkintų savo parnterį, joms reikia išmokti atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka. Tai praktikuodami, šio ženklo atstovai gali pajausti nuostabų potyrių.

2. VĖŽYS

Taip, deja, Vėžiai taip pat nėra lovos čempionai. Šis vandens ženklas yra žinomas dėl savo stiprių emocijų ir gilaus partnerio supratimo. Dėl to aistros jie tikrai savyje turi. Be to, Vėžiai jautriai reaguoja į savo partnerių poreikius ir į lovos reikalus žiūri rimtai.

Tačiau Vėžiai dažnu atveju būna pernelyg emocionalūs. Kalbant apie seksą, jų noras tuo užsiimti, gali priblokšti savo intensyvumu. Jie taip pat žinomi kaip lipnūs ir savininkiški, o tai daugelį kitų Zodiako ženklų erzina. Ypač, kai kalba eina apie atsitiktinius nuotykius. Jeigu suvokiate, kad šis Vėžio atstovas jums ne prie širdies, į jo lovą kojos patariame nekelti.

3. ŽUVIS

Yra privalumų, Žuvų atstovai bent jau ne prasčiausi. Šis mistinis vandens ženklas yra žinomas dėl savo užuojautos ir empatijos kupinos širdies. Žuvų atstovai – rūpestingi, švelnūs, atidūs. Jiems patinka ištyrinėti kiekvieną savo partnerio kūno centimetrą. Jų emocinis ryšys su partneriu užtikrina intensyvius ir intymius seksualinius susitikimus.

Tačiau Žuvys gali būti linkusios svajoti, todėl net ir lovos linksmybėse joms sunku susikaupti. Žuvų atstovai taip pat linkę pasiklysti savo mintyse ir jausmuose, todėl partnerio poreikiai neretai lieka užnugaryje. Patarimams po šiuo ženklu gimusiems žmonėms – mėgautis akimirka ir prisiminti tai, kad lovoje nedera spręsti problemų, čia laikas ir vieta malonumams.