TOP12 geriausių kalėdinių dovanų pagal Zodiako ženklą

young-couple-valentines-day-excited-girl-giving-gift-box-guy-isolated-blue-background
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vis dar trūksta idėjų, ką padovanoti šeimos nariui, mylimajam ar draugei? Apsilankymas prekybos centre ar naršymas elektroninėse parduotuvėse nedavė vaisių? Patarsime, kokia dovana tiktų žmogui pagal jo Zodiako ženklui būdingus bruožus.

1. AVINAS

Azartiškam, aktyviam ir vietoje negalinčiam nustygti Avinui siūlome dovanoti sporto ekipuotės rinkinį. Dar geriau – su jų vardu. Tai dar labiau paskatins varžybų dvasią.

2. JAUTIS

Išskirtinį skonį turinčiam Jaučiui puikiai tinka dovanoti papuošalus. Pavyzdžiui, moterims – elegantiškas sidabro auskarų rinkinys, vyrui – grandinėlė.

3. DVYNIAI

Šio Zodiako ženklo atstovams galima dovanoti interaktyvius stalo žaidimus. Jie skatins Dvynių nuotykių troškulį ir lavins protinius gebėjimas.

4. VĖŽYS

Vėžio atstovams tiktų personalizuota dovana, kuri dvelktų šiluma ir jaukumu. Puikiai tiktų padovanoti fotoknygą, kurioje užfiksuotas dovanos gavėjas ir jam artimi žmonės.

5. LIŪTAS

Liūtai mėgsta prabangą, todėl neprašausite išrinkę jiems šį tą nepraktiško, tačiau labai elegantiško. Puikus pasirinkimas – paveikslas arba skulptūra su liūto atvaizdu.

6. MERGELĖ

Smulkmeniškoms Mergelėms dovanokite šį tą namams. Pavyzdžiui, namų kvapus ar kvapnias žvakes su natūraliais aromatais.

7. SVARSTYKLĖS

Šiam Zodiako ženklui siūlome drąsią, tačiau jų slaptus poreikius puikiai atitinkančią dovaną – profesionalią vaizdo kamerą.

8. SKORPIONAS

Skorpionams reikia kažko ypatingo. Neprašausite padovanoję ekskursijos bilietą į mįslingą vietą ar renginį, kuris praturtintų jų gyvenimą įspūdžiais.

9. ŠAULYS

Šauliams ypač svarbios akimirkos, praleistos su šeimos nariais ir draugais. Padovanokite jiems momentinį fotoaparatą, kad visos svarbiausios akimirkos būtų įamžintos.

10. OŽIARAGIS

Viena iš dovanų idėjų Ožiaragiams – žurnalo prenumerata. Puikiai tiks leidinys apie jų pomėgius arba karjeros galimybes, verslą.

11. VANDENIS

Šio Zodiako atstovams galima dovanoti kuklią, bet tuo pačiu išskirtinę dovaną. Neprašausite nupirkę naminį augalą.

12. ŽUVYS

Dovana po Žuvų ženklų gimusiems – muzikos instrumentas, kuris skatintų meninę išraišką ir nepažabojamą talentą.