TOP 20 kalėdinių dovanų jai: dovanos, kurios patiks moterims

StockSnap_9L1W62CZUR
Lietuva
stocksnap.io nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Artėjant didžiausioms metų šventėms, daugelis vyrų stveriasi už galvos, niekaip negalėdami apsispręsti, ką padovanoti moterims. Sudarėme TOP 20 kalėdinių dovanų sąrašą, kuris vyrams galėtų būti puikiu paruoštuku prieš keliaujant į prekybos centrą.

Šiame kruopščiai atrinktame sąraše yra dovanos, kurios tiks ne tik žmonai ar draugei, bet ir mamai, seseriai. Išrinkę vieną iš mūsų siūlomų dovanų, galite būti tikri, kad moteris, kuriai šią dovaną įteiksite, jausis laiminga. Čia pateikiamos dovanos – labai įvairios, todėl lengvai išsirinksite, kas pagal pomėgius ar gyvenimo būdą tinka dovanos gavėjai.

Dovanos iki 50 Eur:

1. LED šviestuvas „Saulėlydis“

Tai dovana, kuri patiks moterims, mėgstančioms namuose romantišką atmosferą. Ši dovana ne tik naudinga, bet ir originali. Saulėlydžio imitacijos apšvietimas puikiai tiks fotosesijoms ir įvairiems filmavimams namuose.

2. Plaukų tiesinimo šepetys

Šis prietaisais yra puikus pagalbininkas kasdienei plaukų priežiūrai ir formavimui. Didžiausias tokio tipo šepečio privalumas – plaukai tampa lygūs ir švelnūs per itin trumpą laiką. Šis prietaisas pravartus daugeliui moterų.

3. Telefono dėklas

Ši dovana tiktų ne tik moterims, bet ir vyrams. Gražus ir stilingas telefono dėklas nudžiugintų kiekvieną. Tai ypač geras pasirinkimas, jeigu neketinate išlaidauti.

4. Telefono dirželis

Universalus telefono dirželis skirtas kone visiems išmaniesiems įrenginiams. Jų įvairovė didžiulė, todėl tikrai išrinksite, kuris tiktų prie jos turimo įrenginio.

5. Maisto termosas

Labai praktiška ir naudinga dovana, tačiau tiks ir patiks tikrai ne kiekvienai. Maisto termosą siūlome dovanoti žmogui, kuriam ši dovana galėtų praversti. Šio indo dėka maistas labai ilgai išlaiko šilumą ar šaltį, todėl be vargo su savimi visada galima turėti šviežio maisto.

6. Šlepetės

Jauki, šilta ir labai kalėdiška dovana. Paieškokite išskirtinių, pomėgius ar hobius atspindinčių šlepečių, kad dovana ne tik būtų naudinga, bet ir nuotaikinga.

7. Pirštinės

Šiltutėlės žieminės pirštinės – simbolinė švenčių dovana, puikiai tinanti, jeigu keičiatės kukliomis dovanomis. Tai gali būti šauni dovana net ir kolegei, jeigu dovanomis keičiatės darbo vietoje.

8. Knyga

Universali dovana, pradžiuginsianti kiekvieną knygų mėgėją. Žinodami literatūros žanrą, kurį ji dievina, nesunkiai išrinksite dovaną. Patariame rinktis iš naujesnių knygų, kitu atveju galite nupirkti jau perskaitytą arba turimą knygą.

9. Papuošalų dėžutė

Miela ir jauki dovana įvairaus amžiaus moterims ir merginoms. Išrinkite optimalaus dydžio ir jai patiksianačio dizaino. Rekomenduojame žvalgytis į talpias, daug skyrių ir bent keletą aukštų turinčias dėžutes, kad tilptų visi moters turimi papuošalai.

10. Pižama

Puiki kalėdinė dovana meterims. Šaltajam sezonui rinkite šiltą pižamos komplektą, dar geriau – su kalėdiniais motyvais.

Dovanos virš 50 Eur:

11. Kavos aparatas

Dovana tiek jai, tiek jam. Šių prietaisų pasirinkimas toks didelis, kad tikrai bus iš ko pasirinkti. Nuspręskite, ar orientuositės į kavos aparatą, skirtą naudoti kavos pupeles ar kavos kapsules. Nepamirškite, kad tai bus ir dovana jums – namuose turėsite baristą, kuri gamins espreso, kapučino ir makiato kavas!

12. Makiažo stalelis

Labai moteriška ir jauki dovana. Būkite tikras, makiažo stalelio norėtų kiekviena moteris, tačiau turite būti įsitikinę, kad išrinktas dizainas tiks prie namų interjero ir jam namuose bus pakankamai vietos. Patariame rinktis stalelį su integruotu apšvietimu.

13. Papuošalai

Auskarai, pakabukas, grandinėlė, segė, stilinga plaukų gumytė – dovanos puoštis mėgstančioms moterims. Jeigu bijote, kad papuošalas gali neįtikti, pasiteiraukite pažįstamų moterų, kokios mados vyrauja šiuo metu, arba išrinkite šį tą simboliško – pakabuką su inicialais ar svarbia gyvenimo data.

14. Telefonas

Jeigu Kalėdų proga nevengiate pasišvaistyti pinigais, galite nupirkti jai naują telefoną. Veikiausiai žinote, koks modelis pradžiugintų. Dvejojate? Paklauskite jos pačios. Gal neteksite staigmenos momento, bet už tai įteiksite tinkamą dovaną.

15. Kvepalai

Nėra nė vienos moters, kuri nenudžiugtų po Kalėdų eglute radusi kvepalus. Tiesa, čia negalite prašauti pro šalį – turite tiksliai žinoti, koks aromatas jai tinka ir patinka. Nusiveskite ją į kvepalų parduotuvę ir leiskite išsirinkti arba paprašykite, kad duotų jums užuominą.

16. Belaidės ausinės

Jeigu jūsų moteris vis dar neturi šio prietaiso – puiki proga jas padovanoti. Be šių ausinių sunku įsivaizduoti kasdieną, todėl ši dovana tikrai verta dėmesio.

17. Elektrinis dantų šepetėlis

Jeigu ji dar neturi šio prietaiso, drąsiai galite padovanoti Kalėdų proga. Tai dar viena praktiška dovana, kuri kiekvienam žmogui labai naudinga ir pravarti. Rinkitės garsinį dantų šepetėlį, kurio šereliai ne sukasi, bet vibruoja – toks prietaisas bus kokybiškas ir vertingas.

 

18. Megztinis-pledas

Itin populiarūs šilti megztiniai-pledai dabar labai madingi. Galima rasti įvairių spalvų, jeigu norisi, net ir šventinių, su kalėdine atributika. Tai puiki kalėdinė dovana kiekvienai, juk moterims paprastai visada šalta, argi ne taip?

19. Masažuoklis

Atsipalaidavusi moteris – tavo svajonė? Padovanok jai nugaros ir kaklo arba kojų masažuoklį. Šie prietaisai ramina ir atpalaiduoja, ypač tinka moterims, dievinančioms masažą, tačiau neturinčioms daug laisvo laiko, skirto procedūroms SPA centruose.

 

20. Virtuvės įranga

Kiekvienai namų šeimininkei praverstų naujas virtuvės prietaisas. Galbūt žinote, kokios įrangos ji neturi, bet labai norėtų? Tai gali būti nauja keptuvė, termosas, vaflinė, grilio keptuvė, peilių ar įrankių rinkinys. Nepamirškite, kad tai dovana praktiškam žmogui.