Tinklinio klubas „Kelmė“ – Lietuvos tinklinio TOP SPORT I lygos čempionai

Kelmė

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

212586

Savaitgalį Raseiniuose įvyko TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio I lygos čempionato finalo ketverto turnyras. Jame triumfavo praeitų metų čempionų titulą apgynę „Kelmės“ tinklininkai.

Šeštadienį pirmajame pusfinalyje susitiko reguliariojo sezono nugalėtoja „Kelmė“ ir ketvirta likusi Raseinių „Lūšis volley“. Kelmiškiai tik po atkaklios kovos 3-1 (25:23, 20:25, 25:19, 26:24) palaužė šeimininkę Raseinių „Lūšies Volley“ ekipą. Ir iškovojo vietą didžiajame finale. Kitame pusfinalyje Kauno „Marito“ (3v. reg. sezone) komanda 3-0 (25:19, 25:21, 29:27) įrodė pranašumą prieš Palangos „Vakarų tinklinį“ (2v. reg. sezone).

Sekmadienį, didžiajame finale, „Kelmė“ pateisino savo favoritės statusą sunkiose emociškai ir fiziškai rungtynėse 3-1 (25:23, 23:25, 25:15, 25:21) įveikė „Marito“ ekipą. Bei antrus metus iš eilės tapo pirmos lygos čempionais. Po rungtynių komandos treneris ir pagrindinis kamuolių skirstytojas Arnoldas B. pasidalino mintimis: „Apginti titulą visada yra dvigubai sunkiau negu laimėti pirmą sykį, bet mums pavyko. Apibendrinant sezoną, galiu pasakyti, kad sportavome ne itin daug, turėjome nemažai netekčių, bet noriu pasidžiaugti komanda, kur dar kartą parodė „Kelmės“ kovotojų charakterį. Turėjome savo tikslus ir viskas puikiai pasisekė“.

Naudingiausiais čempionato žaidėjais tapo Gediminas Guntarskis „Kelmė“ ir Aurimas Dyglys iš Raseinių.