Tilto autostradoje Vilnius-Klaipėda ties Kaunu turėklus norima sutvarkyti per dvi savaites

Kaunas
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Praėjusią savaitę pranešus apie tilto per Nerį, esančio autostradoje Vilnius-Klaipėda ties Kaunu, turėklų pažeidimus, per dvi savaites bus atlikti papildomi jų tvirtinimo darbai, antradienį pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

„Planuojama darbus atlikti per dvi savaites, nes tvirtinamų turėklų ilgis sudaro apie 1 km (skaičiuojant abi puses)“, – rašoma Kelių direkcijos pranešime spaudai.

Vasario 10 dieną gavusi pranešimą apie senojo kairiojo (pietinio) tilto, esančio šalia tvarkomo viduriniojo Alfondo Meškinio (Kleboniškio) tilto, pažeidimus, direkcija iš naujo įvertino tilto turėklų būklę, savaitgalį demontavo prastos būklės turėklus virš Jonavos ir Panerių gatvių.

Kaip informavo Kelių direkcija, šiuo metu naudotis tiltu saugu. Papildomus tvarkymo darbus atlieka bendrovė „Kelių priežiūra“.

Kleboniškio, arba A. Meškinio tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pernai pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus iš esmės rekonstruojamas. 

Tai intensyviausias kelio ruožas Lietuvoje – maksimalus eismo intensyvumas kai kuriomis dienomis čia siekia iki 78 tūkst. automobilių per parą.

Šiuo metu valstybinės reikšmės keliuose yra 1538 tiltai, viadukai, estakados, tuneliai. Pernai sutvarkytas 41 tiltas ir viadukas, tai kainavo apie 25 mln. eurų.