Telšiuose lankėsi sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys: aptarti Sveikatos cento steigimo, būsimų investicijų į rajono sveikatos įstaigas klausimai

422002237_122125137890122492_7826485388714945595_n
Telšiai
Telšių rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Telšių rajono savivaldybės inf.

Telšiuose lankėsi LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Vizito metu ministras susitiko su Telšių rajono savivaldybės meru Tomu Katkumi, dalyvavo Geriatrijos skyriaus atidarymo Regioninėje Telšių ligoninėje renginyje, apsilankė VšĮ „Telšių pirminės sveikatos priežiūros centre“, Maltiečių globos namuose.

Ministro A. Dulkio susitikime su meru taip pat dalyvavo Seimo nariai Rimantė Šalaševičiūtė ir Valentinas Bukauskas, vicemerai Agnė Jakavičiutė – Miliauskienė bei Almantas Lukavičius bei kt. 

LR sveikatos apsaugos ministras pabrėžė, jog Telšiai turi labai didelį potencialą, tačiau ragino „neužmigti“ ir gerinti rodiklius. Anot A. Dulkio, svarbiausia neprarasti pacientų, o tuos, kurie renkasi paslaugas kituose rajonuose veikiančiose sveikatos įstaigose – stengtis susigrąžinti. 

Ministras kartu su meru T. Katkumi aptarė būsimų investicijų į Telšių rajono sveikatos įstaigas klausimą, ar Regioninė Telšių ligoninė bei Telšių pirminės sveikatos centras yra pasiruošusios teikti paraiškas naujiems projektams įgyvendinti. Taip pat A. Dulkys domėjosi, kaip Žemaitijos sostinei sekėsi steigti Sveikatos centrą, kaip vykdoma pacientų pavėžėjimo paslauga ir kt. 

Po susitikimo su rajono vadovu, LR sveikatos apsaugos ministras dalyvavo Geriatrijos skyriaus atidarymo Regioninėje Telšių ligoninėje renginyje. Naujo skyriaus patalpas pašventino J. E. Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Geriatrijos skyriuje (11 palatų, 20 lovų), kartu su vedėju, iš viso darbuosis 31 medikas.

Taip pat ministras vizito metu apžiūrėjo Vaikų ligų, Akušerijos ginekologijos bei Priėmimo skyrius.