Telšiuose lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministras: įvertinti jau užbaigti ir baigiami objektai, aptartos lėšų gavimo galimybės

Telšiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Telšių rajono savivaldybės inf.

Telšiuose lankėsi LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas.

Vizito metu dalyvavo LR seimo narys Valentinas Bukauskas, Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Adomaitis, Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Vacys Butkus, Telšių sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotoja Valerija Sungailienė.

Apsilankymo metu apžiūrėti ir įvertinti jau užbaigti ir baigiami objektai, aptartos lėšų gavimo galimybės ateityje. Susitikimo metu aprodyta: Telšių Arena (aptartos pastato plėtros galimybės), atnaujinta Kęstučio gatvė 20A sporto salė (pristatytas užbaigtas šio objekto rekonstrukcijos projektas), rekonstruojamas Telšių Ateities progimnazijos baseinas (aptartos galimos programos, baseino naudojimo įveiklinimo ir plėtros galimybės).

Susitikimo metu LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas sveikinimo žodžius tarė Telšiuose vykstančiame Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionato dalyviams ir svečiams.