Telšių policija padėkojo pasiklydusią moterį suradusiam šauliui

Telšių policija padėkojo pasiklydusią moterį suradusiam šauliui
Telšiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Telšių AVPK

Telšių policija viešai padėkojo pasiklydusią moterį suradusiam šauliui.

Praeitą sekmadienį, rugpjūčio 21 dieną, buvo gautas pranešimas, kad šeštadienio rytą, iš namų išėjo ir negrįžo 74 metų moteris.

Policijos pareigūnai prašė atsiliepti asmenis, mačiusius ar žinančius šios moters buvimo vietą, ar turinčius kitos vertingos informacijos.

Prie paieškos prisidėjo Varnių miesto gyventojai, seniūnijos darbuotojai bei šauliai.

Nors pro vietą, kurioje ir buvo rasta moteris, jau buvo praėję varniškiai, moters dingimui neabejingas šaulys Mantas Statkus nepatingėjo ir nusprendęs dar kartą praeiti pro tą pačią vietą, rado gulinčią moterį. Moteris rasta sveika ir gyva.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato viršininkė Aurelija Kontrimienė norėdama padėkoti, už drąsą ir skirtą laiką prasmingiems darbams, pakvietė M. Statkų atvykti į policijos komisariatą.

„Kuklus, dviejų dukrų tėtis, pasidžiaugė, kad paieška baigėsi sėkmingai ir sakantis, kad nesijaučia padaręs kažką ypatingo“, – sako policija.

M. Statkus ne pirmą kartą dalyvauja dingusių žmonių paieškoje. 2021 metų pavasarį, dalyvavo dingusio mažamečio paieškoje ir jį rado.