Telšiai – Žemaitijos sostinė, šiemet švenčia ne tik Kalėdas, bet ir savo 232-ąjį gimtadienį

2023 12 06 Eglės įžiebimas
Telšiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Telšių apskrities VPK inf.

Gruodžio 6 d. Telšiuose vyks įspūdingas miesto gimtadienio renginys, į kurį visi kviečiami prisijungti ir džiaugtis kartu su miesto gyventojais bei svečiais.

Pagrindinis įvykis – Kalėdų eglės įžiebimas, Katedros aikštėje 18.00 val. Šios šventės žada būti išties unikaliomis, nes miestas pasiruošęs pasveikinti Kalėdas su net dviem eglių grožybėmis. Viena iš jų, tradiciškai aukšta ir skarota, puoš Katedros aikštę tūkstančiais šviesų, kurios suteiks šventėm tikros magijos. Kita – 8 metrų aukščio geležinė meška, laikanti eglutę savo letenoje. Tai tikrai verta pamatyti! 

Renginio metu Telšių gatvės žibės ne tik nuo eglės šviesų – miesto gatvėmis skleisis kūrybiškumas ir šventinė nuotaika. Aplankykite kalėdinių eglučių ,,miškelį“, kur šalia milžiniškos geležinės meškos, Turgaus aikštėje. Pasinerti į šventinę nuotaiką ir pasidarykite nuotrauką šiame magiškame miške, tai bus puikus prisiminimas iš šio nepakartojamo gimtadienio.

Renginio kulminacija – šventinis koncertas, kuriame dalyvaus Telšių kultūros centro meno kolektyvai: dainavimo studija „ŠaLTinis“ vadovaujama Ernestos Dargužienės ir vaikų choras, vadovaujamas Laimos Petrulaitienės. Šventę vainikuos Donato Motvydo koncertas su gyvo garso grupe, kuris suteiks galimybę visiems susijungti į vieningą šventinį dainų šūvį.

Jeigu dar neturite aiškaus plano, kaip leisite laiką iki pat Šv. Kalėdų, Telšiai kviečia Jus prisijungti prie jų gimtadienio šventės. Miestas paruošęs daug įvairių pramogų nuo ,,meškos iki Katedros vartų". Nepraleiskite galimybės dalyvauti šiame unikaliame renginyje, kur visi kartu švęsime Telšių gimtadienį ir pasinerdami į Kalėdų dvasią sužadinsime šventinį nuotaikos būrį.