Teismui perduota byla dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotikų kiekiu

dJ3yfjztjG7-
Raseiniai
Klaipėdos AVPK nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, kai praėjusių metų lapkritį Raseinių rajone, ties Kryžkalniu, Klaipėdos pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo važiavo 23 ir 24 metų amžiaus Vilniaus rajono gyventojai.
 
Atlikus kratą, vaikinų automobilyje rastas labai didelis kiekis psichotropinės medžiagos – maždaug 300 gramų gryno mefedrono.
 
Jaunuoliai anksčiau nebuvo teisti. Vienas jų niekur nedirbantis, o kitas dirba vienoje iš Vilniaus bendrovių. Bendrininkams pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu. Jie buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.
 
Vėliau 24 metų vaikinui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam jaunuoliui paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, pranešė uostamiesčio policija.
 
Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.
Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.