Teismui perduota byla dėl fizinio skausmo sukėlimo bei neteisėto žmogaus persekiojimo

Kaunas
Pexels.com nuotr. Etaplius.LT
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kauno apylinkės teismas pradės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje dešimt kartų teistas kaunietis G. M. kaltinamas fizinio skausmo sukėlimu ar nežymaus sveikatos sutrikdymu bei neteisėtu žmogaus persekiojimu.

Kaip teigiama Kauno apylinkės teismo pranešime spaudai, G. M. kaltinamas, jog 2022 m. spalio 28 d. namuose, žodinio konflikto metu smurtavo prieš sugyventinę, sukeldamas jai fizinį skausmą ir nežymiai ją sužalodamas. G. M. taip pat kaltinamas, jog neturėdamas teisinio pagrindo sistemingai persekiojo, baugino ir terorizavo nukentėjusiają – nuolat skambindavo iš skirtingų telefono numerių ir rašydavo SMS žinutes bei elektroninius laiškus, grasino sužaloti artimuosiuos, darė neigiamą poveikį jos socialiniam gyvenimui, taip pat, nuvykęs į nukentėjusiosios darbovietę, paskleidė realybės neatitinkančius faktus.

Šiuo metu kaltinamasis atlieka dvejų metų ir trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę. 2023 m. gegužės 12 d. Kauno apylinkės teismas G. M. pripažino kaltu dėl sukčiavimo bei vagystės, nes buvo įrodyta, kad asmuo pasisavino Ukrainos labdarai skirtus pinigus ir už juos nusipirko „BMW“. Taip pat buvo įrodyta, kad asmuo, imituodamas, jog nori pirkti kitą skelbimuose rastą „BMW RADA 5 GT“, susitarė dėl jo apžiūros ir įsėdęs į minėtą automobilį jį pagrobė.