Teismas trims mėnesiams pratęsė nepilnamečių tvirkinimu įtariamam A. Ulvidui suėmimą

20230802-TBIL103055-2
Kaunas
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Kauno apylinkės teismas penktadienį nutarė trims mėnesiams pratęsti dėl nepilnamečių tvirkinimo teisiamam Algimantui Ulvidui taikomą suėmimą.

„Šiandien Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose paskelbta nutartis, kuria A. Ulvidui pratęstas suėmimas trijų mėnesių laikotarpiui“, – teigė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Baudžiamojoje byloje, kurioje A. Ulvidui skirtas suėmimas, vyras yra kaltinamas jaunesnių negu šešiolikos metų asmens tvirkinimu bei disponavimu pornografinio turinio dalykais.

ELTA primena, kad šiuo metu Kauno apylinkės teisme be minėtos nagrinėjama ir dar viena panašaus pobūdžio byla A. Ulvido atžvilgiu. Joje jis kaltinamas jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimu. Vienoje iš bylų nukentėjusiais pripažinti 25 asmenys.

Kitoje panašaus pobūdžio byloje praėjusių metų balandžio mėnesį teismas A. Ulvidą išteisino, paskelbęs, kad nukentėjusios, paklaustos dėl savo amžiaus, melavo, todėl vyras negalėjo žinoti, kad jos yra jaunesnės nei 16 metų. Ši teismo nutartis yra apskųsta aukštesnės instancijos teismui.

2023 m. kovą Kauno apylinkės teismui teisėsauga perdavė dar vieną baudžiamąją bylą, kurioje A. Ulvidas kaltinamas nepilnamečių tvirkinimu. Byloje nukentėjusiaisiais pripažinti 11 asmenų.

A. Ulvidas buvo pabėgęs iš Lietuvos, tačiau pernai, birželį, sulaikytas Danijoje. Vyras dėl nepilnamečių tvirkinimo buvo teistas anksčiau.