Sportas2017 m. Rugpjūčio 22 d. 16:24

Tauragėje - tradicinis paplūdimio tinklinio šeimų turnyras

Tauragė

12661

Š. m. rugsėjo 20 d. Tauragėje, SK „Šilas“ pliažo tinklinio aikštyne, įvyko 3-iasis Lietuvos šeimų paplūdimio tinklinio čempionatas. Čempionato dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo čempionato pradininkas ir iniciatorius Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Turnyre dalyvavo komandos iš Marijampolės, Pajūrio, Klaipėdos, Kaliningrado srities ir Tauragės – viso 12 komandų. Komandos buvo suskirstytos į vyrų grupę ir moterų kartu su mišriais dvejetais grupę. Vyrų grupėje buvo 7 kitoje grupėje 5 komandos. Moterų ir mišrioje grupėje trečią vietą po sukios ir įtemptos kovos iškovojo 2016 metų čempionatai Vaiva ir Nedas Kaktos. Dėl pirmos vietos toje pačioje grupėje kovojo svečiai iš Kaliningrado bei Klaipėdos. Mačas buvo pilnas sportinio pykčio, kurį sėkmingiau suvaldė ir pergalę bei pirmąją vietą laimėjo svečiai iš Kaliningrado, Tatjanos ir Sergėjaus komanda. Antrąją vietą užėmė Klaipėdos atstovai Akvilija ir Edvardas Vilimai.

Vyrų grupėje didžiausią malonę staigmeną pateikė Rimo ir Armando Radžiūnų komanda iš Marijampolės, kurioje žaidė tėvas su dvylikamečiu sūnumi , pastarieji pralošė tik pirmos ir antros vietos laimėtojams ir užėmė garbingą trečią vietą. Vyrų finalas vyko tarp dviejų Tauragės komandų, 2016 metų nugalėtojų Viliaus ir Haroldo Biknerių, bei Vytauto ir Tautvydo Macaičių. Nors Macaičiai ir demonstravo gražų ir kovingą žaidimą, tačiau Bikneriai įrodė, kad čempionatais pernai tapo neatsitiktinai.

Kitais metais rugpjūčio pabaigoje vėl rinksis šeimos išbandyti savo jėgų tinklinio aikštelėje.