Tarptautiniame rankų lenkimo čempionate – medalių lietus radviliškiečiams

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.

290647

Sausio 27 dieną Vilniuje vyko 5-asis tarptautinis rankų lenkimo čempionatas Sergėjaus Maslobojavo taurei laimėti. Jame varžėsi daugiau nei 180 atletų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kirgizijos, Baltarusijos.

Čempionate dalyvavo ir Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo sportininkai. Skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose pelnyti net 24 medaliai: 11 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos medaliai.

Geriausiai sekėsi Janūrijui Musvicui, jis iškovojo 3 aukso ir vieną sidabro medalį. Ugnė Jociutė, Vita Rimšienė ir Gintarė Urbonavičiūtė iškovojo po du aukso medalius. Ingrida Blinstrubienė ir Lukas Leonavičius į namus parsivežė po vieną aukso ir bronzos medalį. Gediminas Butkus pelnė du sidabro ir vieną bronzos medalį. Justinas kairys iškovojo du sidabro medalius. Ingrida Gladkienė užėmė antrą ir trečią vietas. Lukrecija Černiauskaitė iškovojo sidabro medalį, o Evelina Mickutė, Erdvilė Bajalienė ir Modestas Juodis pelnė po bronzos medalį.