Sportas2017 m. Liepos 10 d. 16:17

Tarptautinėse vaikų žaidynėse Kauno rajono sportininkams – prizinės vietos

8989

Tarptautinės vaikų žaidynės baigėsi medalių dalybomis. Aukščiausių rezultatų pasiekė Kauno rajono dziudistai, į geriausiųjų dešimtukus pateko ir Pakaunės lengvaatlečiai. Lietuviai bendroje įskaitoje iškovojo daugiausiai medalių, tačiau apdovanojimų įskaitoje į priekį praleido Taipėjaus sportininkus.

Daugiausia medalių pelnė dziudistai

Iš viso Lietuvos sąskaitoje – 51 medalis: 15 aukso, 12 sidabro ir 24 bronzos. Apdovanojimus lietuviai pelnė visose sporto šakose, išskyrus stalo tenisą. Daugiausia medalių gavo dziudo atstovai.

Net 4 Kauno rajono delegacijos sportininkai lipo ant prizininkų pakylos: Benas Šorochovas (treneris Romas Pocius) – svorio kategorija 50 kg – II vieta (sidabro medalis), Nojus Činikas (trenerė Rasa Steponaitytė) – svorio kategorija 40 kg – III vieta (bronzos medalis), Ligita Navarauskaitė (trenerė Rasa Steponaitytė) – svorio kategorija 57 kg – III vieta (bronzos medalis), Laura Kavarskytė (treneris Vaidas Kavaliauskas) – svorio kategorija 52 kg – III vieta (bronzos medalis). Paulius Kryžiokas (treneris Vaidas Kavaliauskas) 55 kg svorio kategorijoje užėmė V vietą, o Vaidilė Šlapkauskaitė (trenerė Rasa Steponaitytė) – 48 kg svorio kategorijoje – VII vietą.

Lengvaatlečiai pateko tarp stipriausių

Nors prizinių vietų Kauno rajono lengvaatlečiams pelnyti nepavyko, tačiau bendrojoje įskaitoje jie pasirodė neblogai. Šuolio į tolį rungtyje Jokūbas Zareckas užėmė VIII vietą iš 52 dalyvių, o 100 metrų bėgime buvo 17-as. Į stipriausių dešimtuką pateko Karolina Talalaitė, kuri 400 metrų bėgime buvo aštunta iš 80 dalyvių. Nedaug trūko, kad į dešimtuką patektų ir Nedas Talalas, kuris 400 metrų bėgime iš 68 dalyvių užėmė XI vietą. Sportininkų treneris Alfredas Starkevičius teigia, kad visi sportininkai pasirodė pagal savo galimybes ir viršijo lūkesčius.

„Visi jaunieji sportininkai patenkinti galimybe dalyvauti žaidynėse. Džiaugiamės ne tik medaliais, bet ir jų asmeninėmis pergalėmis, pagerintais rezultatais“, - apie pasirodymą žaidynėse pasakojo delegacijos vadovas Arūnas Talalas.

Lietuvai Tarptautinėse vaikų žaidynėse atstovavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Garliavos sportininkai.

Kitąmet ICG vyks Izraelio mieste Jeruzalėje, kurio atstovams Kaune buvo perduotas simbolinis žaidynių fakelas.