Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga padėkota Radviliškio rajono neįgaliųjų organizacijoms

0001_naujienos-2023-12-04-03-5_1701701654
Radviliškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybės inf.

Gruodžio 3-ąją minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Tai diena, skirta priminti visuomenei apie neįgaliųjų žmonių problemas, parodyti, kad neįgalūs žmonės yra lygiateisiai mūsų visuomenės nariai. Šia proga pirmadienio rytą Savivaldybės mažojoje salėje rinkosi Radviliškio neįgaliųjų organizacijų atstovai, kuriuos pasitiko vicemerai Jurgita Sidarienė ir Vytautas Krikščiūnas, administracijos direktorė Eglė Ivanauskytė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Miškinienė.

Vicemerė Jurgita Sidarienė padėkojo neįgaliųjų organizacijų atstovams už jų kasdienį darbą telkiant to paties likimo ištiktus bendruomenės narius, už nuolatinę pagalbą vieni kitiems ir už žmogiškųjų vertybių puoselėjimą. Susitikimo metu Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai, Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijai, Radviliškio diabeto klubui „Likimas“, Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungai, VšĮ LASS Šiaurės rytų centrui ir Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Radviliškio viltis“ įteikti Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai už aktyvią organizacijos veiklą, neišsenkančias idėjas, energiją, norą susiburti, bendrauti ir padėti žmonėms.

Prie kavos puodelio vadovai ir organizacijų atstovai kalbėjosi apie iššūkius ir problemas, su kuriais susiduria neįgalūs žmonės, aptarė Savivaldybės pagalbos galimybes ateityje.