Tarptautinėje ekonomikos olimpiadoje – II vieta!

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Jau ketvirtus metus iš eilės Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) studentai dalyvauja Tarptautinėje ekonomikos olimpiadoje, kurią organizuoja Baltarusijos valstybinė ryšių akademija.

Gegužės 31 d. Vitebsko mieste nuotoliniu būdu susitiko 5 komandos iš trijų šalių: Minsko, Kijevo, Vitebsko ir Šiaulių miestų atstovai.

Mūsų komandos narės, Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir apskaitos katedros studentės – Tarptautinio verslo studentė Urtė Tamulytė, Finansus studijuojančios Gabrielė Černiauskaitė ir Lukrecija Langytė bei Buhalterinės apskaitos studentės Nomeda Pakalnytė ir Deimantė Kaltanaitė – pasižymėjo puikiomis ekonomikos žiniomis, loginiu mąstymu ir laimėjo 2-ąją vietą.

Olimpiadą kuravusi docentė dr. Rita Bužinskienė sveikina studentes su puikiu rezultatu ir džiaugiasi komandos pasiekimu.

Šis renginys – tai puiki galimybė studentams gilinti ekonomikos žinias, užmegzti naujus ryšius, stiprinti patirtį tarptautinėje erdvėje.

Olimpiadai studentai turėjo paruošti namų darbus – prisistatymą. Jūsų dėmesiui – dalyvių drauge su Multimedijos technologijų studentais parengtas trumpas filmukas.