Tarologė – Santykiai be įsipareigojimų

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Santykių klasika. Santykiai prasideda kaip ir daugelyje filmų. Vėliau seka laimė ar kančia, bet visada – emocijų fejerverkas. Tai meilė, su visomis lovos apraiškomis.

Būna, kad vieną skaudina praeities santykiai, o antrasis labai nori mylėti ir būti mylimas, prasideda kažkas lemtingo. Leidžiu tau patikti man, suteikiu tau iliuziją, kad esi man reikalingas. Ech, kokia tai kraupi situacija, tas kuris ieškojo šilumos ir intymumo, rado neišsipildžiusias viltis. Rezultatas visada tas pats – pirmasis gūžteli pečiais, nes nieko nežadėjo, o antrasis, prisisvajojęs apie nebūtus jausmus, supranta, kad yra apgautas, nereikalingas.
 
O štai istorija apie visiškai kitokius, nestandartinius ir sąžiningus, tačiau daugelio akimis smerktinus santykius. Kurie yra arba ciniški, arba smarkiai suluošinti gyvenimo peripetijų. 
 
Abipusiai naudingi santykiai
 
Ji turėjo ne vienus santykius, ji buvo lyg dienos korta ir atiduodavo visą save partneriui perkeldama save į antrą planą, kad tik santykiai būtų tobuli. Galiausiai paskutinis siūlas nutrūko, neiškentusi visų šių santykių vienodai liūdnos pabaigos, pabėgo. Atsikvėpė ir nusprendė būti šiek tiek savanaudiška. Ir tada atsitiko tai, ką sudėtinga įsivaizduoti. Ji susirado vyrą santykiams be įsipareigojimų.
 
Taro kortos švyti, tokios puikios kortos būrimuose retai krenta. Negaliu patikėti savo akimis, gyvenimo patirtis ir būrimas tarsi du skirtingi vandens lašai.
 
 - KAIP?! Tau tokie santykiai nebūdingi! Suprantama, didieji vyrai turi tokias moteris ir daugelis įžymybių nebūtų tapę įžimybėmis, jei už jų nebūtų tokios moters. Bet tu, visada buvai už santykius iš meilės!
 
- Tai nebuvo vyras, kurį aš įsimylėjau. Tai vyras su kuriuo gerai jaučiausi lovoje, be to, jis yra egoistas vadinasi, neprisiriš. Kita vertus,su įdomiu vyru nebus nuobodu. Jis toks, kad parodyti draugams nebus gėda, o priešingai – galima bus didžiuotis. Renkantis būtina sąlyga buvo, jo laisvė nuo santykių. Šiaip bendražygis.
 
Surado auką, žmogų, kuris jos tikrai neįsimylėtų, nes buvo pakankamai palaužtas gyvenimo, kad suprastų ją teisingai.
 
Ar galėtumėte prieiti prie vyro ir pasakyti jam tiesiai: „Noriu sekso be įsipareigojimų, jei jus domina“?  Tai buvo padaryta ne iš karto, suradusi tokį vyrą! Ji laukė, kol jis atsidurs siaubingoje depresinėje būsenoje ir tik tada metė jam masalą. „Gudri kalė“, – taip sakydamas būtum teisus. Jei taip pasielgtų vyras, sakytume: „Jis pasinaudojo situacija“.  Viskas buvo teisingai paskaičiuota, jis čia pat sutiko ir dabar ryte jie atsibunda vienoje lovoje.
 
Tai buvo rudens pradžioje. Sunku buvo patikėti Taro kortomis. Laukiau griūties, spąstų, iš kurių abu išsiskirstys į skirtingas puses, laukiau staigios meilės ar ankstyvo išsiskyrimo.
 
KORTOS SAKĖ TIESĄ.
 
Šie du asilai susitikinėja iki šiol, taip kaip susitiko pirmą kartą. Na kaip galima nemylėti, o leisti mėnesius kartu, vakarus 2  ar 4 kartus per savaitę? Eiti į bendrus renginius? Kaip įmanoma neprisirišti? Kaip įmanoma elgtis taip, kad NIEKAS iš aplinkos net nenumanytų, jog jie kartu miega?
 
Ar nori jos atsakymo?
 
O kas? Nori kad sėdėčiau viena ir laukčiau princo, išmetusi raktą pro bokšto langą? Be šio vyro dabar isteriškai ieškočiau, ką įsimylėti. Naktimis kaukdavau, kad „Aš vienui viena“. Karštligiškai laukčiau naujos laimės. Žinau, jei būčiau pasinėrusi į naujus santykius, jie būtų pasibaigę lygiai taip pat, kaip ir visi buvę. Jis neverčia manęs jaustis vieniša, ar žinai? Ir adekvačiai judame per gyvenimą, nedarydami lemtingų klaidų. Man jo labai dabar reikia, tai mano vaistas. Ar manote, kad mes norime tik sekso? Tai, tiesiog bendravimas, kuris mūsų niekuo neįpareigoja. Geriame vyną, žiūrime filmus, gulime lovoje – nedidelė šventė, tačiau su iš anksto sutartomis taisyklėmis. Tai gerai ir man, ir jam.
 
Tačiau ar tokie „abipusiai naudingi santykiai“ atneš naudos, ar tiesiog pristabdys tikrosios meilės paieškas? O gal priešingai – ramiai eis per gyvenimą ir lauks, kol kelyje atsiras tas, kuriam jos tikrai reikia? Ar visa tai nekenkia jos paieškoms? Jūsų nuomonė labai įdomi, o ypač tų, kurie patys tai išgyveno. 
Ar manai, kad daugelis laimingų santuokų yra sudarytos remiantis panašia istorija? Laiminga?.. Labai abejoju...
 
Tai štai tokia istorija. Tik Taro kortos žinojo visą tiesą, bet žiūrėdama į jas negalėjau tuo patikėti. Gyvenimo patirtis ir būrimas tarsi du skirtingi vandens lašai. 
 
Kreipkitės įvairiais santykių klausimais, esu Svetlana, elana.lt tinklalapio įkūrėja, profesionali tarologė.

Reklama