PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2023 m. Sausio 13 d. 10:48

Taro kortų būrimas. Slapti santykiai: ko tikėtis?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


256382

Ši  istorija apie santykius, aistras, išbandymus ir vienybę. O kam žmonės dažniausiai naudoja Taro kortas? Tam, kad sužinotų ateitį, kartais (retai) savęs pažinimui, dar rečiau - dvasiniam augimui ar realybės kontrolei. O pas tarologą dažniausiai ateina sužinoti atsakymų į rūpimus klausimus,  ar konkrečių patarimų, rekomendacijų. O taip, geras specialistas tikrai gali suteikti šią informaciją.

Pavyzdžiui, iškritus Taro kortai Įsimylėjėliai. Pagrindinės kortos būrimo reikšmės – meilė, patrauklumas, taip pat su jais susijusios pagunda, pasirinkimas ir būsimas atpildas. Okultinė kortos prasmė yra išbandymas.

Daugumai žmonių ydos labiau viliojančios savybės nei dorybės grožis ir neryžtingumas. Versle, neryžtingumas yra daug kartų žalingesnis už blogą pasirinkimą. Matėte ryžtingą verslininką? Jei taip, parašykite man, būsiu maloniai nustebinta. Kontaktus rasite straipsnio apačioje, peržiūrėję video.

Pasigilinkime...

Pasirinkimas yra viena iš vertybių. Nenuostabu, kad žmogus, su kuriuo einame per gyvenimą, vadinamas išrinktuoju.

„Aš pasirinkau ją (jį)!“ arba „Tai mano sąmoningas pasirinkimas!“

Ar tikrai taip? Kas iš tikrųjų verčia mus rinktis gyvenimo partnerius? Nekalbėkime apie fiktyvias santuokas ar socialines šeimos institucijas, kurios mums primeta tam tikrus elgesio modelius. Kažkas gali pasirinkti ydą, nes galvoja, kad tada gyvenimas atrodys šviesesnis, patrauklesnis, pavojingesnis ir įdomesnis. Ir kaip tu gali jį ar ją dėl to kaltinti? Pabandykime atsakyti į klausimą – kodėl pasirinkome taip ar kitaip? Tuoj pat protas maloniai pasiūlys mums keletą logiškų, tinkamų atsakymų. Ir tarp jų tikrai bus kažkas panašaus į „Mane traukia šis žmogus“.

Nuo šio pasirinkimo taško ir prasideda tikrosios linksmybės!

Turiu daug patirties, todėl galiu drąsiai teigti, kad jei nors vienas žmogus iš šimto pamini tikrąją meilę, tai tikrai daug. Žinoma, ar tai tikrai ta pati viską ryjanti ir viską atleidžianti meilė nuo pirmojo apaštalo Pauliaus laiško korintiečiams. Kai meilė yra kantri, gailestinga, nepavydi, neaukština savęs, nesididžiuoja, nesielgia grubiai, neieško savo, nėra susierzinusi, negalvoja blogai, nesidžiaugia neteisybe, bet džiaugiasi tiesa, viską aprėpia, viskuo tiki, viską ištveria. Daugeliu atvejų mūsų prisirišimai, kuriuos anksčiau vadinome meile, yra absoliučiai NE MEILĖ. Beje, tai galioja ir draugystei. Pagrindinis žodis yra „prisirišimas“. Kas privertė mus taip prisirišti vienas prie kito? Galbūt pažadas „visada būti kartu“ arba „visada padėti“. Jei pažadas nebuvo įvykdytas, vėl ir vėl turėsite galimybę keisti partnerį. Įvairūs įvykiai lydimi stiprių emocijų, sukuria stiprų ryšį. Stipri neapykanta sieja ne mažiau nei aistringa meilė. Aistringa neapykanta! Girdėjote tokį posakį? Ne. O kuo skiriasi žodis stiprus noras nuo aistringo? Taip, tai tarsi sinonimai.

Kas yra aistra?

Noras, noras ir dar kartą noras. O kai nepatenkinate savo noro kas įvyksta? Kenčiate! O kančia, savo ruožtu, yra ne kas kita, kaip dvasios vientisumas. Sąžiningumas sielai sukelia skausmą, bet ne fizinį, o moralinį. Aistra ir nuodėmė yra neatsiejamai susijusios. Būti aistrose – tai savotiška dvasinė beprotybė. Kai žmogus yra moraliai (psichologiškai) įskaudintas, o jis negali suprasti kodėl ir viso to košmaro sutvarkyti, jis ima lieti į jį supantį pasaulį savo agresiją ir apmaudą. Nuodėmė yra pasekmė to, kad žmogus negali su kažkuo susitvarkyti. Šiuo atveju su aistra. Aistra, kuri valdo mus, o ne mes ją. Laisvė, laisvė, aistroje jos nėra, jus valdo. Norite būti valdomi? Darykite nuodėmes. Bažnyčia ragina nenusidėti. Teisingai! Juk ką nors apiplėšę ar apgavę, šiuo atveju kalba eina apie svetimoteriavimą, svetimo vyro pasisavinimą, mes save bandome apginti. Taip aš padariau, bet todėl, kad..., tuo pačiu leidžiame atlikti panašią veiką kitiems, ir paleidžiame tam tikrą mechanizmą. Bet net jei viso to nepadarysime, mums vis tiek nebus lengviau.

Ir čia grįžtame prie okultinės šio Didžiojo Arkano prasmės – išbandymo. Tai atpildas už pagundą, už bailumą, už bandymą surišti, kėsintis į kitos būtybės laisvę. Pasireiškia tuo, kad kiekvieną kartą turime spręsti tas pačias problemas, vėl ir vėl. O kai randame sprendimą, atsiskleidžia tikroji prisirišimo priežastis arba atsakymas į klausimą, kodėl nuolat atsiduriame tose pačiose situacijose. Taigi tampame viena grandine laisvesni. Yra toks posakis, kad gėlių grandinę sulaužyti daug sunkiau nei geležinę. Tai nesukelia pastebimo diskomforto, nėra akivaizdu, bet egzistuoja. Suviliojote, vadinasi paleidote grandinę. Bijote kad nuvilios? O taip, jus pagaliau pagavo išbandymas – atpildas už anksčiau padarytus veiksmus.

Taro kortos stiprus magiškasis įrankis, gali patarti, apdrausti, padėti. Jei kyla klausimų, kreipkitės elana.lt

Gražios dienos.

Reklama