Taro kortų būrimas – santykiai internetu

Taro kortų būrimas – santykiai internetu
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažnai tarpusavyje bendrauja internete – socialiniuose tinkluose, pažinčių svetainėse dažniau nei realiame gyvenime. Žiniatinklyje atsiranda ir vystosi ne tik verslo, partnerystės ar draugystės, bet ir meilės ryšiai, kartais vedantys į šeimos sukūrimą. Šiandien, ko gero, niekas nenustebins ar šokiruos tai, kad savo meilę radote internete. Be jokios abejonės, virtualūs santykiai yra kažkaip patogesni ir paprastesni už tikrus santykius ir turi savų privalumų: anonimiškumą, neribotą partnerių pasirinkimą.

  • Kaip aš atrodau?
  • Ar aš elgiuosi kvailai?
  • Gal tai ne tas žmogus, kurio man reikia? 
     

Internetas patikimai apsaugo nuo visų tokių baimių, o atsakomybės už savo elgesį nėra – čia galite sau leisti viską, na tam tikrose ribose. Tačiau tikrai, visa tai būtų sudėtingiau leisti padaryti realybėje.
 
Kartu su privalumais virtualūs santykiai turi ir trūkumų, o dažnai net kupini pavojų – nuo ​​psichologinės priklausomybės atsiradimo iki susitikimo su aferistu. Kuris tikėtina, kad bandys išvilioti pinigus, ar kitaip išnaudoti savo virtualią auką. Retas atvejis, bet įmanomas, kad virtualus pasimatymas baigsis rimtomis problemomis ir net tragedijomis realiame gyvenime. Tačiau einant į pirmus pasimatymus reikėtų tai prisiminti ir imtis visų apsaugos priemonių.
 

Dažniausiai, virtuali meilė baigiasi nusivylimu, sutikus partnerį realiame gyvenime.

Taip yra todėl, kad bendraudamas virtualiame pasaulyje nematai savo pašnekovo, negirdi jo balso, nežiūri į akis, nesuvoki jo reakcijų. Situaciją gali pakeisti internetinė kamera. Bet ar to pakanka? Todėl savo mintyse virtualų partnerį apdovanojate savybėmis, kurias norėtumėte jame matyti - patys kuriate „princo ant balto žirgo“, „gražiosios princesės“ įvaizdį.  O susitikimo metu išryškėja internetinio partnerio trūkumai, apie kuriuos jis „pamiršo“ pasakyti.
 

  • Su kuo susirašinėji, kalbiesi?
  • Kas iš tiesų yra šis žmogus?
  • Kokių tikslų vedamas bendrauja su jumis?
  • Ar prasminga su juo susitikti realybėje?
  • Prie ko visa tai gali privesti?

Tai nėra pats išsamiausias klausimų, kylančių kuriant romaną internete, sąrašas. Ieškodami atsakymų, žinoma, galite pasikliauti savo intuicija. Tačiau, galite į šią situaciją pažvelgti ir Taro kortų teikiama išmintimi. Labai puiki dėlionė, būrimas „Virtualus romanas“. Dvylikos Taro kortų išdėstymas padės atsakyti į daugelį kilusių bendraujant internetu klausimų. Pateiks santykių raidos prognozę numatytu laikotarpiu (ne ilgiau kaip vienerius metus). Pirmame būrimo bloke pamatysite savo virtualų partnerį, jo charakterį, asmenines savybes. Antrasis blokas papasakos apie jo požiūrį į jus. Trečiasis kortų blokas atsakys į klausimus apie susitikimą realiame gyvenime ir santykių ateitį. Apie internetines pažintis ir meilę galite burtis tik pradedant susirašinėti, bet verčiau būtų tai padaryti prieš pajaučiant, kad santykiai krypsta link įsimylėjimo, noro susitikti realiame gyvenime.

Būrimas - Virtualus romanas
 
Susikaupkite, užsidekite žvakę. Kiekvienam klausimui traukite po vieną kortą. Šis būrimas geriau veikia jei kortos dėliojamos ratu. 
 
Pirmas būrimo blokas

1. Parodo, kaip įsivaizduojate savo virtualų partnerį. Jo charakterį, asmenybės bruožus.
2. Ši korta atskleidžia, kaip jis nori atrodyti jūsų akyse, kaip save pateikia.
3. Koks iš tikrųjų yra jūsų virtualus partneris. Jo charakteris, asmenybės bruožai.
 
Antrasis būrimo blokas

4. Parodo, kaip, jūsų nuomone, virtualus pašnekovas elgiasi su jumis.
5. Atskleidžia, kokį įspūdį jis nori sukurti savo elgesiu su jumis.
6. Nurodo, kaip jūsų virtualus pažįstamas iš tikrųjų vertina, žiūri į jus.
 
Trečias būrimo blokas

7. Nurodo, ką tiksliai virtualus partneris nori iš jūsų gauti. Kokių tikslų jis siekia bendraudamas su jumis.
8. Atsako į klausimą, ar įmanomas susitikimas realiame gyvenime.  Ar gera mintis susitikti ir pasimatyti.
9. Numato, prie ko prives ar privestų susitikimas realiame pasaulyje, kaip klostysis santykiai toliau.
10. Parodo, ar jūs būsite patenkinta santykiais, jei jie taps tikri.
11. Numato šeimos sukūrimo ar ilgalaikės sąjungos su virtualiu partneriu tikimybę.
12. Pateikiama santykių raidos prognozę tam tikram laikotarpiui.
 
Tiek daug pozicijų! Kaip susieti visus šiuos klausimus į bendrą visumą? Taip, pradedantysis gali traktuoti vieną, dvi ar net tris kortas. Susieti tris kortas, paaiškinti ką jos nori pasakyti konkrečioje situacijoje, sudėtinga. O ką jau kalbėti apie Dvylika kortų. Tokiu atveju verta kreiptis į profesionalę tarologę Elaną (elana.lt) tinklalapio įkūrėją. 

Reklama