Taro kortos ir Penki ženklai – kodėl nesate pasiruošę naujam meilės romanui

Taro kortos ir Penki ženklai – kodėl nesate pasiruošę naujam meilės romanui
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Mes gyvename kultūroje, kurioje meilė tarsi pabaiga, po kurios seka tokie žodžiai: ir pasaka baigta. Tačiau realiame gyvenime taip nėra, meilė, santykiai nutrūksta. Tuomet jums reikia sutvarkyti savo emocijas, ir tai padaryti nėra lengva. Kartais nesame pasirengę pripažinti, kad emocinė netvarka, bent iš dalies, yra mūsų pačių sukurta.

Jei svarstote, ar esate pasiruošę naujiems santykiams, bet nesate visiškai tikri, protingiausia būtų kreiptis į tarologą kuris gali nuspėti jūsų ateitį. Taro kortos puiki priemonė ne tik spėti ateitį, bet ir parinkti tinkamiausią išeitį iš susiklosčiusios padėties.

 O dabar pakalbėkime apie penkis ženklus kurie parodo, kad dar nesate pasiruošę naujiems santykiams.

 1. Jūs vis dar mylite savo buvusį – Taro korta „Taurių dviakė“

 Nustokite teisintis. Pasakykite sau ir aplinkiniams, kad baigėte šiuos santykius, FINIŠAS!  Tačiau, jei jūs esate įstrigusi prisiminimuose, o aplinka, daiktai verčia jus jaudintis. Pavyzdžiui, makiažas, kurį pirkote kartu su mylimuoju, ar marškinėliai, su kuriais vis dar miegate „nes patogu“ – tuomet yra tikimybė, kad vis dar nepaleidžiate savo buvusiojo.

 Ką galite padaryti?

Galima  vienu ypu atsikratyti nepavykusios meilės, išmesti visus daiktus primenančius jūsų santykius, tačiau apsimesdami, kad jūsų buvęs partneris niekada neegzistavo, reiškia atsisakyti pripažinti tiesą. Reikėtų sveikai „leisti dalykams eiti sava vaga“. Integruoti, gerbti tai ką išmokote ir judėti į priekį, ne ignoruojant praeities. Jei ši meilė „skirta“ jums - sugrįš, o jei ne, būsite pasirengę priimti kažką naujo.

 2. Manote, kad būti su kažkuo yra geriau nei su niekuo – Taro korta „Taurių septynakė“

 Daugelis žmonių jaučia poreikį palaikyti santykius, kadangi bijo likti vieni. Kai kurie „būna santykiuose“, kad patvirtintų savo egzistavimą. Kiti, bando užpildyti emocinę tuštumą, kuri tarsi juodoji skylė, niekada negali būti užpildyta. Kad ir kokie būtų paaiškinimai, tai yra dažniausiai susiję su savigarbos stoka.

 Ką galite padaryti?

Pirmiausia reikėtų pašalinti konstrukcinius psichikos pažeidimus. Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte žengti, yra sąžiningai įvertinti netinkamą elgesį, kuris jums nepadėjo praeityje ir nepadės ateityje. Mokymasis atskirti „būti vienam“ ir „būti vienišam“ yra procesas, kuris gali užtrukti. Tam gali prireikti profesionalios pagalbos. Jei žiūrite į veidrodį ir jums nepatinka tai, ką matote. Jaučiatės nevisavertiškai, nebent esate užmezgę santykius. Greičiausiai jums reikia žmogaus kuris padėtų išsiaiškinti problemas. Pasikonsultuokite su psichologu, tarologu, meilės patarėju.

 3. Visi, kuriuos pažįstate yra santykiuose, vadinasi, ir jūs turėtumėte būti... – Taro korta „Taurių dešimtakė“

 Kai atrodo, kad jus supantys žmonės suporuoti, o jūs stovite nuošalyje viena, dažnai kyla impulsas užmegzti ryšį su kita, net pusiau jausminga būtybe, ir nesvarbu, kad ir koks netinkamas partneris tai būtų.

 Ką galite padaryti?

Jei draugai ir šeimos nariai jaučiasi nepatogiai dėl to, kad esate viena, darykite viską, kad būtumėte laiminga. Nustokite lyginti tai, ką jie turi, su tuo, ko neturite jūs, nes tai yra laiko ir energijos švaistymas. Išmokite pasitikėti savo instinktais ir suprasti, kad jūsų poreikiai nebūtinai yra tokie patys kaip kitų. Kai aiškiai suvoksite, kas esate ir ko norite, visata ras būdą, kaip tai atnešti į jūsų gyvenimą.

 4. Jūs esate romantikė – Taro korta „Žvaigždė“

 Jums patinka būti įsimylėjusiai. Pirmasis aistros antplūdis yra jūsų mėgstamiausias pojūtis. Tačiau kai įsivyrauja tikrovė - įstringate. Jūsų naujoji meilė neatrodo tokia tobula. Po truputį jo trūkumai pradeda erzinti. Netgi dalykai, kurie jus patraukė prie šio meilės subjekto, pradeda atrodyti ne tokie patrauklūs.

 Ką galite padaryti?

Užaugti. Skamba žiauriai? Jums patinka meilės idėja, o ne tikrasis procesas. Subrendusiems santykiams nesate pasiruošusi. Jūs tarsi vaikas saldainių parduotuvėje. Laimė nėra tik imti ir imti, reikės ir duoti.

 5. Partneris išspręs visas jūsų problemas – Taro korta „Imperatorius“

 Tobulo partnerio nėra! Niekas nesiruošia įsiveržti į jūsų gyvenimą ir mostelėjęs stebuklų lazdele pašalinti jūsų bėdas.

 Ką galite padaryti?

Abipusiai naudingiausios partnerystės reikalauja 50/50 įsipareigojimo, todėl nerealu tikėtis, kad kažkas kitas įdės 110 procentų, kol jūs sėdėsite rankas sudėjusi. Meilė gali būti svarbesnė už pinigus, bet tai išteklius, į kurį reikia investuoti išmintingai. Leisdama kam nors kitam spręsti jūsų problemas už jus, jūs iš tikrųjų atsisakote kontroliuoti savo likimą. Nors naujas romanas ir gali būti kaip laikinas bėdos sprendimas, vėliau veikiausiai pradėsite piktintis partneriu, nes šie santykiai bus tarsi pirkinys. Kai nesate patenkinta savo gyvenimu, jūs turite jį pakeisti į gerąją pusę, pageidautina, prieš pakviesdama į jį kitus žmones.

 Nežinote, ar esate pasirengusi į savo gyvenimą įnešti naują meilę? Leiskite elana.lt meilės patarėjai, profesionaliai tarologei įnešti į jūsų gyvenimą tvarką. O tada galėsite siųsti gyvenimo meilei į visatą pakvietimą.

 

 

 Reklama