Pakruojo rajono švietimo įstaigų vadovai rinkosi į šventinį rytmetį

412422363_820791906724311_1949491926235715997_n
Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Antradienio rytmetis prasidėjo gausiu rajono švietimo įstaigų vadovų susirinkimu. Artėjant didžiausioms metų šventėms švietimo įstaigų direktoriai, jų pavaduotojai, savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus darbuotojai jau trečius metus iš eilės puoselėja tradiciją susirinkti ir pabūti drauge, aptarti įpusėjusius mokslo metus, rezultatus bei pasidalinti gerąja patirtimi.

Susirinkusius pasveikinti artėjančių švenčių proga atvyko ir Pakruojo rajono savivaldybės vadovai: meras Saulius Margis, vicemerai Virginijus Kacilevičius ir Simona Lipskytė, savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė. Sveikinimo kalboje meras S. Margis džiaugėsi Pakruojo rajono švietimo įstaigų vadovų darbu, reitingų duomenys rodo, kad Pakruojo rajonas yra pirmaujantis švietimo srityje, esame net 7 vietoje visoje šalyje! Vadovai sveikinimo kalboje pabrėžė ir linkėjo, kad šių švenčių metu visi galėtume džiaugtis ne materialiomis dovanomis, tačiau artimųjų dėmesiu, namų šiluma ir jaukumu, bendravimu su artimaisiais ir draugais.

Šio gražaus susitikimo proga, Pakruojo rajono savivaldybės vadovai švietimo įstaigų direktoriams ir jų pavaduotojams perdavė simbolines atsiminimo dovanėles, bei padėkojo už jų atsakingą darbą. Pedagogų šventinį rytmetį puošė Sigito Kivilio ir Gintauto Gvazdausko atliekami muzikiniai kūriniai.