Šventiniame renginyje įprasmintas ŠTMC bendradarbiavimas su verslais: mokiniams įteiktos tikslinės vardinės stipendijos

IMG_4340
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Trečiadienį Šiauliuose, Šimšės miesto dalyje, praūžė Šimšės kalėdinė pasaka – jau tradicija tapęs Šiaulių technologijų mokymo centro ir Šimšės bendruomenės organizuojamas šventinis renginys, apjungiantis mokyklos mokinius ir miesto bendruomenę. Šeštą kartą organizuojamą šventę šiais metais papildė ir išskirtinis mokinių įvertinimas – Šiaulių technologijų mokymo centro (ŠTMC) mokiniams buvo įteiktos vienkartinės stipendijos, kurias įsteigė įvairios verslo įmonės.

Šventiniame renginyje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę ŠTMC mokiniai – vardinės stipendijos buvo įsteigtos 13 verslo įmonių, viena iš jų – Šiauliuose įsikūrusi telekomunikacijų bendrovė „Splius“. 

Įmonė su ŠTMC bendradarbiauja jau ne vienerius metus – partnerystė tarp mokyklos ir bendrovės apima ne tik mokinių pasiekimų įvertinimą, bet ir mokyklai reikalingos įrangos dovanojimą, mokinių atliekamą praktiką šioje įmonėje, dažnai praktikantai vėliau nusprendžia čia pasilikti ir įsidarbinti. 

Šiais metais „Splius“ mokyklai skyrė dvi tikslines vardines stipendijas, kurios buvo skirtos informacinių technologijų pirmo kurso studentams. Šiaulių TMC Technologijų skyriaus vadovė Rasa Freimonienė džiaugiasi, kad mokiniai, atėję be jokios praktikos, jau pirmame kurse parodė stebinantį žingeidumą ir iniciatyvą, norą tobulėti ir didinti žinių bagažą savo srityje.

„Noriu padėkoti mūsų partneriui „Splius“, remiančiam ir mokinius, ir patį mokymą, už gražią partnerystę. Tikimės, kad ši draugystė gyvuos ir toliau. Tokios partnerystės leidžia verslui rasti gerų darbuotojų, o mokiniams – lengviau įsilieti į darbo rinką. Praėję mokslo metai parodė, kad mokiniai yra žingeidūs ir neapsiriboja tik mokyklos teikiamomis žiniomis, jie ieško ir nori išmokti daugiau“, – sako R. Freimonienė.

Splius rinkodaros direktorė Inga Karickienė taip pat džiaugiasi ilgamete partneryste su mokykla: „Linkiu, kad mokiniai būtų dėkingi savo dėstytojams ne tik už teikiamas žinias, bet ir už papildomą įvertinimą, kurį matome tokiuose renginiuose. Įsipareigojame su mokykla ir toliau tęsti šį gražų bendradarbiavimą ir kitais metais. Taip pat tikimės ir skatiname, kad dar daugiau verslo įmonių prisidėtų prie tokio bendradarbiavimo ir tokiu būdu skatintų mokinius mokytis ir siekti daugiau“.

 

Reklama