Šventinė vakaronė Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“ namuose

Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų raj. savivaldybės inf.

Šventinė vakaronė Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“ namuose. Graži tradicija, kasmet nuspalvinama naujomis idėjomis.

Užpernai – šventė vaikams, pernai – bendruomenės senoliams, na, o šiemet renginio akcentas – kaimo naujakuriai, pasirinkę savo namams ir šeimos gyvenimui Širvintų kaimą.
 
Šiltu šventės akcentu tapo Širvintų parapijos dekano Leono Klimo prasmingas pasveikinimas ir bendruomenės patalpų pašventinimas.
 
Vakaronėje dalyvavusi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kuriai Širvintų kaimas yra gimtieji namai, džiaugėsi bendruomenės veiklumu, aktyvia veikla. Ji padėkojo bendruomenės pirmininkei Ritai Četrauskaitei, kartu su ja įteikė padėkas aktyviausiems bendruomenės nariams, Širvintų seniūnijos seniūnei Rimai Jasevičienei, kuri su vyru Kęstučiu taip pat yra aktyviai dalyvauja bendruomenės veiklose. Renginyje dalyvavo ir ilgus metus Širvintų kaime gyvenusi Tarybos narė Marija Gudonienė, Julius Jagminas su žmona Regina.
 
Su gražiu 80-mečio jubiliejumi bendruomenės nariai pasveikino aktyvią narę Galiną Kavaliauskienę, už šilumą ir nuolatinę paramą dėkojo rėmėjai, Širvintų krašto Garbės pilietei Nijolei Didžiokienei, žmogui, be kurio paramos nevyksta nei vienas bendruomenės renginys – Širvintų vartotojų kooperatyvo „Veivera“ vadovui Vytautui Stundžiai.
 
Jaukų renginį smagiomis dainomis ir melodijomis nuspalvino Bagaslaviškio namų muzikavimo grupė (vadovė Janina Chatkevičienė), kone kiekvieną atliktą kūrinį palydėjo ne tik gausūs aplodismentai, bet ir prašymas pakartot! Dainos ir šokio sūkuryje smagu buvo ir jaunam, ir vyresniam.