Švenčionyse atidaroma nauja „Norfa“

20191202_155048
Švenčionys
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Ketvirtadienį Švenčionyse atidaromas naujas „Norfa“ prekybos centras. Vidžių g. 8 įsikūrusioje XXL formato „Norfoje“ veiks 9 savitarnos ir 2 įprastinės kasos. Norfos“ prekybos salės plotas sieks apie 2,6 tūkst. kv. metrų.

Bendrovė praneša, kad į atnaujintą parduotuvę investuota 5 mln. eurų, joje dirbs 25 darbuotojai.

Šiemet „Norfos mažmena“ bendrovė atidarė 3 naujus prekybos centrus Klaipėdoje, Plungėje, Marijampolėje. Telšiuose, Raseiniuose ir Švenčionyse parduotuvės buvo perstatytos (senų vietoje pastatytos naujos). Bendrovė taip pat atnaujino 6 prekybos centrus (2 Vilniuje, Alytuje, Kaune, Plungėje, Kupiškyje). Atnaujinamos buvo labiausiai susidėvėjusios parduotuvės, pritraukiančios didžiausius pirkėjų srautus.

Investicijos į parduotuvių tinklo plėtrą 2023 metais sudarė apie 28 mln. eurų. 2023 m. „Norfos“ parduotuvių prekybos salių bendras plotas padidėjo maždaug 10 tūkst. kv. m ir šiuo metu siekia apie 230 tūkst. kv. metrų.

„Norfos“ prekybos tinklas 2024 m. planuoja 10 naujų ar atnaujintų parduotuvių, į kurias ketina investuoti apie 25 mln. eurų. Bendrovė prekybos centrų statybą ir renovaciją numato kelis metus į priekį. Tinkamas parduotuvių tinklo plėtros planavimas yra svarbus sėkmingos veiklos veiksnys.

Šiuo metu šalyje veikia 157 „Norfa“ parduotuvės.