Sveikatos priežiūros fakultete vėl bus teikiamos grožio paslaugos

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kiekvienų metų rudenį Šiaulių valstybinė kolegija atveria plačiau duris tiems, kurie nori pasimėgauti grožio procedūromis už simbolinę kainą. Šių metų lapkritis – ne išimtis. Jau vyksta registracija ir galima rezervuoti laiką norimai grožio paslaugai.

Šiauliečiai pripratę, kad keliskart per metus Šiaulių valstybinės kolegijos studentai kviečia miesto gyventojus pasimėgauti grožio procedūromis už palyginti žemą kainą. Kosmetologijos studijų programos studentėms, atliekančioms veido ir kūno priežiūros procedūras, miestiečiams siūlomos grožio procedūros yra pati geriausia galimybė praktiškai įtvirtinti teorines žinias, įgytas studijų metu. Procedūrų, kurias pasirengusios atlikti studentės, spektras tikrai platus – įvairių tipų veido valymas, masažas, dieninis, vakarinis makiažas ir dar daug kitų. Neretai kolegijos erdvėse apsilankę asmenys tampa ir nuolatiniais, lojaliais būsimų specialisčių klientais.

Atvykę procedūroms galite pamatyti, kaip atrodo studijų bazė, su kokia įranga dirba studentai, kaip jie pasirengę savarankiškai veiklai. Būsimiems studentams, atvykusiems išmėginti siūlomų procedūrų, tai yra puikia proga tiesiogiai iš studenčių lūpų išgirsti apie pasirinktą studijų programą, įgūdžius, aukštosios mokyklos siūlomas galimybes ir būsimųjų specialistų perspektyvas.

Grožio paslaugos Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete bus teikiamos nuo lapkričio 25 d. iki gruodžio 19 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto (M. K. Čiurlionio 16A, Šiauliai) 110 kab.

Grožio paslaugas teiks Kosmetologijos studijų programos II ir III kurso studentės.

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 624 90 030 arba el. paštu groziopaslaugos@svako.lt.

Išsamesnė informacija apie teikiamas grožio procedūras (kainos, darbo laikas) skelbiama ČIA.