Švariojoje ir Paeglinės gatvėse keičiamas eismo organizavimas

Vilnius
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus miesto savivaldybės inf.

Nuo sausio 7 dienos, Švariosios gatvės dalyje nuo Žilvičių g. iki Paeglinės g. ir Paeglinės gatvės dalyje nuo Švariosios g. iki Versmių g. įvedamas vienpusis eismas. Pokyčiais siekiama užtikrinti saugesnį pėsčiųjų judėjimą bei sklandesnį transporto priemonių eismą.

Nepaisant mažo Švariosios ir Paeglinės gatvių pločio, jose automobiliai neretai viršija leistiną greitį. Pėsčiųjų, o ypač į Pavilnio progimnaziją keliaujančių moksleivių, eismas nėra saugus dar ir dėl transporto priemonių manevrų prasilenkiant vienai su kita. Saugaus eismo specialistai situaciją aptarė su vietos ir mokyklos bendruomenėmis bei Naujosios Vilnios seniūnijos atstovais, bendrai sutarta įvesti vienpusį eismą.

Šie eismo organizavimo pokyčiai įvedami savaitgalį, paliekant laiko vairuotojams pakeisti kelionių maršrutų įpročius iki darbo dienų piko meto. Atlikus pakeitimus, bus stebimos ir analizuojamos transporto judėjimo tendencijos. Atsižvelgiant į jas, gali būti keičiami eismo organizavimo sprendimai, tobulinama gatvių infrastruktūra.