Svaigus „Sūduvos“ skrydis į Europos futbolo lygos grupę baigtas

Marijampolė

Ričardas PasiliauskasŠaltinis: Etaplius.lt

12901

Atsakomosiose UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo rungtynėse marijampoliečiai nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Razgrado „Ludogorec“ klubu, kuriam kelialapį tolyn garantavo pirmose rungtynėse Bulgarijoje iškovota pergalė 2:0.

Bulgarai sau patogias žaidimo sąlygas diktavo iki pertraukos, o pagrindinis „Sūduvos“ ginklas – standartinės situacijos – šįsyk neveikė. Padėtis iš esmės pasikeitė po pertraukos, kai „Sūduva“ ėmė didesnėmis pajėgomis pasitikti kamuolį turinčius varžovus jau jų aikštės pusėje. „Ludogorec“ žaidimas išsiderino, o mūsų komanda perėmė iniciatyvą ir galėjo net keletą kartų pasižymėti. Kietesnę kovą leido ir arbitrai. Radosi daugiau galimybių pasireikšti.

Pilnutėlės „Arvi“ arenos tribūnos suošė, kai arčiausiai įvarčio buvo Karolis Laukžemis. Dvikovai besibaigiant, bulgarai ėmė prasiženginėti, tačiau „Sūduvai“ tai nieko nedavė. Tas pats ir su kampiniais. Tiesa, jau per pridėtas 4 minutes vienas kampinis vos nesibaigė įvarčiu. Tai buvo viena geriausių „Sūduvos“ progų.

„Sūduva“ per antras rungtynes į „Ludogorec“ vartus smūgiavo 10 kartų, į vartų plotą pataikė 4 kartus. Varžovai per 90 min. atliko 9 smūgius, bet Ivanui Kardumui nuo jų gelbėtis teko tik kartą.

Nuaidėjus finaliniam arbitro švilpukui, futbolo sirgaliai pakilo iš savo vietų ir savo herojams skandavo „ačiū“. Ne tik „Sūduvai“, bet ir visam šalies futbolui istoriniu tapęs mačas sulaukė didžiulio susidomėjimo. Į areną plūdo minios futbolo gerbėjų. Visi privažiavimai ir šalia esanti Kauno gatvė buvo užstatyti automobiliais, rodos, be jokių tarpelių. Efektingai su raudonų dūmų fakelais ir skanduotėmis į rungtynes atžygiavo ištikimiausi savo komandos sirgaliai „Sūduvos sakalai“.