Suvalkijoje vagys jau apsimetinėja ukrainiečiais

Suvalkijoje vagys jau apsimetinėja ukrainiečiais
Marijampolė
Birutė Montvilienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nusikaltėliams nėra nieko švento. Policija pradėjo registruoti pirmuosius sukčiavimo atvejus, kai norint pasipelnyti naudojamasi karo baisumus išgyvenančių ukrainiečių vardu.

86 metų marijampolietis vakar policijai pranešė, kad jį apvogė. Anot senuko, tos dienos popietę jis darbavosi lauke. Pas jį į kiemą atėjo nepažįstama moteris. Pasisakė esanti pabėgėlė iš Ukrainos, paprašė atsigerti. Moteris kalbėjo senukui nesuprantama kalba, bet įterpdavo ir rusiškų sakinių. Atvykėlė pasakojo apie karo baisumus, pasisakė, kad jos vaiką pervažiavo tankas. Marijampoliečiui labai pagailo moters, jis nusivedė ją į namus, išvirė arbatos.

Šiai susiruošus išeiti šeimininkas pamatė iš jo namų antro aukšto laiptais nulipančią dar vieną moterį, kurios anksčiau nebuvo pastebėjęs. Tariama ukrainietė sutriko, senuką dar paramino, sakydama, kad nieko nepavogė iš jo namų.

Išėjus atvykėlėms šeimininkas užlipo į antrą aukštą. Miegamojo spintelėje jis nerado 3000 litų. Garbaus amžiaus vyras teigė, kad laikė neiškeistus litus namuose todėl, kad pamiršo juos išsikeisti. Senolis gyvena vienas.

Policija įtaria, kad vyro namuose lankėsi ir jį apvogė romų tautybės moterys.

Liūdna ir pikta, kad tokie dalykai vyksta tokiu metu, kai Ukrainoje vyksta karas, kai mūsų žmonės kuo išgali stengiasi padėti Ukrainai ir ukrainiečiams ir kai net ten gyvenantys romai, kaip išmano, kariauja su okupantais. Socialiniuose tinkluose savaitgalį pranešta, kad pietų Ukrainoje, prie Chersono miesto esančiame Liubimivkos kaime, romai nuvarė okupacinės kariuomenės tanką.

Redakcija rekomenduoja