Sutikti Europos neįgaliųjų čempionato prizininkai

Lietuva

Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

49983

Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Berlyno, parskraidinęs Europos neįgaliųjų čempionate medalius iškovojusius sportininkus. Lietuvos lengvaatlečiai baigė pasirodymą Europos neįgaliųjų čempionate Berlyne (Vokietija), kur iškovojo aštuonis medalius: du aukso, po tris sidabro ir bronzos. Apdovanojimus pelnė net šeši iš dvylikos mūsų šalies sportininkų, o du atletai – Kęstutis Skučas ir Andrius Skuja – ant garbės pakylos pabuvojo po du kartus.

Paskutinę Senojo žemyno pirmenybių dieną startavo Egidijus Valčiukas, kuris F41 klasės ieties metimo finale užėmė penktą vietą. 20-metis lengvaatletis užfiksavo geriausią sezono rezultatą, jis šeštuoju metimu nusviedė ietį 27 m 98 cm.

Europos čempionu tapo varžybų šeimininkas vokietis Mathias Mesteris – 37 m 57 cm, sidabrą iškovojo olandas Take Zonneveldas – 33 m 22 cm, o bronza atiteko kroatui Vladimirui Gasparui – 32 m 75 cm.

Suaugusiųjų Europos pirmenybėse debiutavusiam E. Valčiukui tai buvo antras startas Berlyne. Pirmą varžybų dieną lietuvis iškovojo bronzos medalį rutulio stūmimo sektoriuje.