Susumuoti konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ rezultatai

1698327794481
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Finišavus konkursui „Gražiausiai tvarkoma aplinka“, jo nugalėtojai buvo pakviesti į šventę, vykusią Kėdainių miesto rotušėje. Rajono vicemerė, konkurso vertinimo komisijos pirmininkė Danutė Mykolaitienė nuoširdžiai dėkojo visiems kraštiečiams, kurie tikrai myli grožį ir tvarką: „Jau ne vieneri metai sakome, kad nugalėtojus šiame konkurse išrinkti vis sunkiau. Visi matome, jog gražiai tvarkosi ištisi kaimai, gatvės, viena kitai nenusileidžia įstaigos. O ką jau kalbėti apie atskiras sodybas.

Kaskart matome vis išradingiau, profesionaliau sutvarkytas aplinkas. Jas gražindami Jūs negailite nei jėgų, nei laiko, nei investicijų. Ačiū už tai, ką darote. Linkiu ir toliau gyventi  gražioje aplinkoje, nepavargti kurti grožį, kuris suteikia daug gerų emocijų ne tik jums patiems, bet ir aplinkiniams“, – sveikindama šventės dalyvius sakė D. Mykolaitienė.

Padėkos „UŽ GRAŽIAUSIAI TVARKOMAS APLINKAS“ įteiktos:

KRISTINAI IR VIDUI ZIENIAMS bei RITAI JONYNEI – Už gražiausiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

ERNESTUI BARČUI, Krakių seniūnijos seniūnui – Už gražiausiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

SIMONUI GREIČIUI, UAB Labūnavos žemės ūkio bendrovės direktoriui – Už gražiausiai tvarkomą įmonės, įstaigos, organizacijos aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

STANISLAVAI ŽIRLIENEI, V. Koncevičiaus g. 14, Pelėdnagių kaimo, Pelėdnagių seniūnijos, Kėdainių rajono savivaldybės, daugiabučio pirmininkei – Už gražiausiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

 ASTAI IR VIGIMANTUI ADOMAVIČIAMS - Už gražiausiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

AUŠRAI NESTEROVIENEI, Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ direktorei – Už gražiausiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

VILMAI BALČIUVIENEI, Įstaigos „Diaverum“ direktorei – Už gražiausiai tvarkomą įmonės, įstaigos, organizacijos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

ALANUI JOTEIKAI, J. Basanavičiaus g. 112, Kėdainių mieste, daugiabučio bendrijos pirmininkui - Už gražiausiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Padėkos „UŽ GRAŽIAI TVARKOMAS APLINKAS“ įteiktos:  

ONUTEI IR ANTANUI MIKALAUSKAMS – Už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

KRISTINAI KAZLAUSKAITEI IR DARIUI DAUPARUI – Už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

ARVYDUI ZUBRICKUI – Už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

VILMAI GRIGIENEI – Už gražiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

VYTALIJAI IR JUOZAPUI KANIŠAUSKAMS – Už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

NERINGAI VAICEKAUSKIENEI, Kėdainių lopšelio-darželio „Vaikystė“ direktorei – Už gražiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

VANDAI PETRAITIENEI, J. Basanavičiaus g. 114, Kėdainių mieste, daugiabučio namo savininkų bendrijos pirmininkei – Už gražiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.