Susitiko Marijampolės sporto veteranų asociacijos nariai

crop_1200x900_dsc09164
Marijampolė
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Vakar Marijampolės kultūros centro mažojoje salėje rinkosi Marijampolės sporto veteranų asociacijos nariai. Asociacijos narių laukė svarbus darbas – išrinkti prezidentą ir prezidiumo narius, taip pat buvo pristatomas asociacijos veiklos 2024 metų planas bei aptarti kiti organizacijai aktualūs klausimai.

Prieš tris metus įsikūrusi asociacija „Marijampolės sporto veteranai“ aktyviai vykdo visuomeninę veiklą, dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose, vykdo išvykas bei bendruomenės susirinkimus.

Vienbalsiu asociacijos narių sprendimu prezidentu antrai kadencijai perrinktas Darius Kemeraitis, dėkojo nariams už parodytą pasitikėjimą. Kalbėdamas apie asociacijos nuveiktus darbus, D. Kemeraitis džiaugėsi, kad asociacija kiekvienais metais auga ir ją šiuo metu sudaro 90 narių. Taip pat sporto veteranai išrinko naujus prezidiumo narius, o asociacijos prezidentas dėkojo savo komandai su kuria tris metus sėkmingai dirbo bei įteikė jiems atsiminimo dovanas.

Susirinkime dalyvavęs Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis džiaugėsi Marijampolės sporto veteranų aktyvia veikla bei bendruomenės vienybe: „Šios organizacijos stiprybė – vienybė. Stebint iš šalies jūsų bendravimą ir vykdomą veiklą, susidaro įspūdis, kad jums nėra jokių kliūčių sprendžiant bet kokius klausimus. Jūs visi žvelgiate ta pačia kryptimi, esate užsibrėžę tuos pačius tikslus ir tai yra puikios bendrystės pavyzdys.  Aš labai džiaugiuosi, kad sporto veteranai susibūrė į asociaciją ir kad šiandien jūs  esate viena iš labiausiai matomų organizacijų nevyriausybiniame sektoriuje. Jūsų sukaupta gyvenimo patirtis pasitarnauja žvelgiant ir į ateities perspektyvas. Sveikinu naujai perrinktą asociacijos prezidentą Darių Kemeraitį. Parodytas narių pasitikėjimas rodo, kad per visus šiuos metus buvo atliktas puikus darbas, linkiu ir toliau kryptingai judėti į priekį.“