Susitikime su dvasininkais – parapijų aktualijos ir ateinančių metų planai

45865c55538547f309846751ab42c19c9826fb7b8480fbd6e39fd8bd8858180d
Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Prieš didžiąsias metų šventes, tęsiant tradicijas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, vicemeras Linas Urmanavičius, vicemeras Simonas Kazakevičius ir savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė susitiko su bendruomenės parapijų klebonais.

Tradicinio susitikimo metu kalbėta apie besibaigiančius metus, parapijų aktualijas, gražiausių metų švenčių reikšmę bendruomenės žmonėms bei ateinančių metų planus. 

Gražių švenčių ir prasmingų darbų Druskininkų savivaldybės vadovams palinkėjo Druskininkų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos klebonas Vaidas Vaišvilas, Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos klebonas Algirdas Šimkus, Liškiavos Švč. Trejybės parapijos klebonas Vidmantas Striokas.

„Džiaugiuosi matydamas, kad mūsų bažnyčių erdvėse aktyviai vyksta kultūrinis gyvenimas,  į kurį įsitraukia mūsų bendruomenė, jaunimas ir vaikai, o taip pat – ir mūsų svečiai. Šventės, koncertai, susitikimai – tai vienija bendruomenę. Ačiū visiems, kurie tai kuriate.  Ateinančiais metais visų parapijų bendruomenėms linkiu sveikatos, tarpusavio supratimo ir bendravimo džiaugsmo“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.