Šunskų miestelyje atlikti istorinio paveldo išsaugojimo darbai

400743574_727868506041793_5722764846727257318_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Šunskų miestelio kapinėse įrengtas informacinis stendas, kuriame pristatoma dalis palaidotų istorinių asmenybių kapaviečių.

Šis stendas suteikia galimybę žmonėms daugiau sužinoti apie regioną, pateikiant informaciją apie čia palaidotų istorinių asmenybių kapavietes. Tai padeda prisiminti Šunskų istorinio paveldo reikšmę ir prisiminti tuos, kurie jį puoselėjo.

Šio informacinio stendo duomenys bus nuolat pildomi ir atnaujinami, kad būtų užtikrinta, jog ateities kartos galėtų mokytis iš praeities ir geriau suprasti savo šaknis. Šunskų miesteliui tai yra žingsnis link istorijos ir paveldo saugojimo, prieinamumo ir puoselėjimo skatinimo.

Lankytojus, atvykusius į miestelio parką, pasitiks nuostabūs parko vartai su arka. Tai dar vienas reikšmingas projektas, kuris buvo sėkmingai įgyvendintas artėjančio dešimtmečio, nuo 2014 metų pradėtų parko įrengimo ir tvarkymo darbų, paminėjimui ir įamžinimui.

Šie vartai tampa ne tik vizualiai įspūdinga parko įžanga, bet taip pat turi simbolinę reikšmę – jie atveria kelią į artėjantį dešimtmetį ir praeities bei ateities jungtį. Kartu tai atminimo ženklas visiems, kurie prisidėjo prie parko tvarkymo darbų per praėjusį dešimtmetį.